Петро Чуцький: «АТП 10707 спеціально саботує обслуговування маршруту «Володимир-Волинський - Коритниця»

Сьомого листопада традиційну понеділкову нараду з керівниками структурних підрозділів Володимир-Волинської РДА проводив заступник голови установи Юрій Жовнерук. Зі звітом про стан виконання діючих у районі  цільових програм виступила головний спеціаліст відділу розвитку інвестицій та європейської інтеграції управління АПР Тетяна Масон. Вона повідомила, що станом на 1 листопада в районі діє 32 цільові програми, в яких передбачено комплекс взаємопов’язаних завдань і заходів,  спрямованих на розв’язання найважливіших проблем  розвитку  району. Із них 7 програм -  соціального спрямування, 1 – екологічного, 3 –технічного, 3 – економічного, 3 – національно-культурного, 6 – освітнього, 1 – оборонного, 2 - правоохоронного та 6 програм інших напрямків. З районного бюджету фінансується 26 програм, на які передбачено станом на 1 жовтня 2млн. 540тис. 357грн. із загального фонду та 68 749 грн. зі спеціального фонду. Використано на виконання програмних заходів 989 026грн. (40%) із загального фонду та 46 844грн. (68%) зі спеціального. У 2016р. закінчують свою дію 11 програм, відповідальні виконавці яких повинні розглянути актуальність їхнього продовження на 2017 і подальші роки та подати відповідні проекти на затвердження чергової сесії районної ради.
Про виконання районного бюджету за 10 місяців поточного року інформувала присутніх начальник фінансового управління РДА Олена Бондарук, яка зазначила, що до кошторису району надійшло 104млн. 207тис.грн. Загалом бюджет виконано на 99% через наявність деяких боргів. Немає коштів на оплату опалення приміщення РБК та на зарплату працівникам районного будинку школяра. Щодо підвищення розміру зарплат держслужбовцям, ніяких розпорядчих документів ще не надходило.
Стосовно інших питань життєдіяльності району, то використовуються фінансові ресурси на проведення ремонтних робіт у закладах освіти, виготовляється проектно-кошторисна документація на будівництво теплих санвузлів у школах.
До Дня української писемності і мови у закладах культури сіл Свійчів, Ласків, Хотячів, Микитичі, Турівка, Льотниче, Суходоли, Житані та у центральній районній бібліотеці пройдуть тематичні заходи.
На полях району завершено збір урожаю та посів озимих. Триває оранка ґрунту. Зібраний цукровий буряк залишають на місцях, де він чекає своєї черги прийому на заводи – так максимально зберігається цукристість.
У районному управлінні соціального захисту знаходиться у провадженні 4696 справ із субсидій. Минулого тижня подали ще 66 нових.
Юрій Жовнерук порушив питання щодо пасажирських перевезень за маршрутом «Володимир-Волинський – Коритниця», який уже тривалий час не обслуговується. Після обговорення проблеми на останній сесії райради нічого не змінилося. Начальник відділу ЖКГ, містобудування та архітектури Петро Чуцький вважає, що перевізник АТП 10707 спеціально саботує перевезення, добиваючись, аби його позбавили цього маршруту. Аргумент, що пояснює позицію підприємства, справедливий: погані дороги, часті поломки транспорту, збитковість. Ситуація склалася загрозлива.  Проведення наступного тендеру доведеться чекати 2-3 місяці, що неприпустимо для жителів сіл, позбавлених перевезень. Отже, порадившись, вирішили ініціювати проведення цього тижня зустрічі з директором АТП, щоб просити  його продовжити обслуговування проблемного маршруту, поки не призначать нового перевізника. До речі, аналогічна проблема назріває на відрізку шляху між селами Ласків і Вощатин. Тож головне завдання на наступний рік – ремонт доріг – диктує сьогодення. Аби втілити його, знадобиться участь і сільрад, які теж мають виділяти кошти на покращення інфраструктури.
Міла Сергєєва, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі