Першому окремому мотопіхотному територіальному батальйону «Волинь» на базі 14-ої ОМБр подарували новий реанімобіль

Аліна Джарига,м.Володимир-Волинський
23 січня на території володимир-волинської військової частини відбулося офіційне вручення документів на санітарний автомобіль та ключів від нього. Новенький реанімобіль на базі «Мерседеса» для потреб Першого окремого мотопіхотного батальйону «Волинь», що, за словами Володимира Гунчика, буде вливатися у склад 14-ої механізованої бригади, подарував приватний медичний центр «Благомед». Приблизна вартість такого автомобіля становить від 20-ти до 30-ти тисяч доларів.
-Власники «Благомеда» не могли залишатися осторонь жахливих воєнних подій, що точаться на сході України. Тому і вирішили передати власний реанімобіль нашим військовим. Людське життя – безцінне. І якщо автомобіль врятує хоча б одну людину, це вже засвідчить недаремність наших старань. Ми впевнені, що кожна добра справа прискорює повернення українських захисників до рідних домівок, - ділиться директор медичного центру «Благомед» Олег Яковенко, висловивши слова глибокої вдячності усім волинським бійцям, які мужньо боронять східні рубежі Батьківщини.
До слова, приватний медичний центр «Благомед» уже три роки працює у місті Луцьку. Одним із його підрозділів є швидка допомога, тому автівка оснащена усім необхідним сучасним реанімаційним обладнанням та медичним устаткуванням. Тут є стабілізаційні шини, дефібрилятор, монітор та електрокардіограф, кисневі балони, медикаменти для надання першої невідкладної допомоги, відповідно до європейських стандартів.
-На даний момент на сході України катастрофічно не вистачає медичної техніки, через що маршрути евакуації проходять важко й довго. Тому подарований санітарний автомобіль дасть можливість транспортувати важкопоранених із «жовтої зони» безпосередньо в лікарні, госпіталі, - каже начальник штабу 14-ої ОМБр Ігор Іванов.
За словами начальника медичної служби бригади Віктора Кошевайла, цей сучасний реанімобіль найближчим часом буде відправлений безпосередньо на схід у зону АТО.

Розділ новин: 

Коментарі