Першого квітня Петро Саганюк і Микола Веремчук вийдуть на пенсію?

Двадцять четвертого березня міський голова Петро Саганюк провів оперативну нараду з керівниками підрозділів виконавчого комітету міської ради та установ міста. Найбільше обурення міського голови викликала ситуація, що склалася у школах міста із цінами на харчування. Зокрема говорили про те, що ціна на сік і булочку в їдальнях деяких навчальних закладів сягнула 7 гривень. «Я не дозволю наживатися на дітях! Це що, свіжий сік – цьогорічного врожаю? Чи, може, борошно у булках з нового врожаю? Звідки такі ціни?!» - обурювався Петро Данилович і дав розпорядження розібратися у ситуації. Також на нараді йшлося про те, що у місті поновлюють розмітку на пішохідних переходах, зокрема її вже зробили біля шкіл №2 і №3, а поблизу дитячих садків встановлюються нові майданчики. Досить гостро стоїть питання забезпечення житлом дітей-сиріт. Неоднозначним залишається питання 44-квартирного будинку для сімей військових, який планувалося здати у червні в експлуатацію, адже досі не зроблена експертна оцінка і не проведено тендер. 4 квітня у місті заплановано провести передвеликодній ярмарок. Також було повідомлено, що з 21 години 26 березня і до ранку 27 березня у зв’язку із ремонтними роботами у місті не буде води. Ця інформація стосується всіх, крім жителів військових містечок №1 і №2 – тут вода буде.
-Петре Даниловичу, заборона продажу алкоголю у нічний час добігає кінця. Чи буде її продовжено від 1 квітня?
-Якщо буде така потреба і буде направлено відповідне відношення від військових, то продовжимо. Хоча, я думаю, що це малоефективний захід: людина повинна мати елементарну повагу сама до себе, а хто хоче випити – вихід знайде, незважаючи на обмеження.
-Зараз основна частина військових нашої бригади знаходиться на рівненському полігоні. Куди вони будуть направлені далі?
-Не можу цього сказати, бо це – військова таємниця. Зараз командир і значна частина військових дійсно у Рівному.
-З 1 квітня набуває чинності пенсійна реформа, згідно з якою працюючі пенсіонери матимуть на 15 відсотків менше пенсії. Як це вплине на місто?
-Під цей закон підпадаємо і я, і перший заступник Микола Веремчук. Ми з ним порадилися з цього приводу. І хоч обоє розуміємо, що, вийшовши на пенсію, мали б більше вільного часу, а також зберегли б здоров’я, все ж залишати місто у такий складний час без голови і заступника, звісно ж, не можна. Я живу нашим містом і люблю його. Отже, прийнято рішення попри особисті інтереси допрацювати до виборів.
-Яка подальша доля приміщень, прилеглих до цукрового заводу?
-Інфраструктура цукрового заводу – це додатковий тягар на міський бюджет, адже проблеми, які там подекуди виникають, зокрема з каналізацією, потребою у ремонті тощо, вирішуються за рахунок міського та обласного бюджетів. Новий власник цукрового заводу налаштований на відновлення його роботи. Він згоден віддати у користування міста деякі будівлі, зокрема ту, де була стоматологічна поліклініка. Але справа в тому, що у попередніх власників їх забрали за борги. Отож, він планує викупити будівлі і передати місту. Що ж стосується відкриття там пункту надання первинної медичної допомоги, то плануємо виділити для цих потреб крило ЗОШ №5 з окремим входом. Школа розрахована на 1200 учнів, а такої кількості там немає, тож можна виділити частину приміщення. Також в місті гостро стоїть проблема виділення житла дітям-сиротам. Якщо матимемо на балансі міста деякі приміщення там, то зможемо обладнати гуртожиток чи малосімейні квартири для молоді. До того ж діти є не тільки з міста, а й з усієї області, тож сподіватимемося, що область нам допоможе.
-Усім відомо, що приміщення інфекційного відділення ТМО є досить старою будівлею і потребує ремонту. Які ремонтні роботи заплановані там найближчим часом?
-Минулого року замінили котельню і перевели відділення на альтернативне паливо. Цього року плануємо замінити там усі вікна на пластикові, а далі буде видно. На все потрібно чималі кошти, яких не вистачає. Взагалі є задумка збудувати нове приміщення, але на це потрібно близько 20 мільйонів гривень, яких немає де взяти. Також стосовно приміщень ТМО планується найближчим часом переобладнати колишнє приміщення адмінкорпусу на житло для молодих спеціалістів.
Тетяна Корнійчук, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі