Перші перемоги нового футбольного турніру

Нові традиції започатковує футбольний турнір на першість Зимнівського територіального округу. Відбулися цікаві та водночас напружені футбольні зустрічі, після кожного туру в яких визначаються кращі гравці команд. Отож на виїзді команда із Хобултови обіграла Березовичі з рахунком 0:2. Кращим гравцем серед господарів поля визнали Тараса Калиша, а серед гостей - Ореста Давидюка.
Переконлива гра на своєму полі Бубнова над Зорею закінчилася перемогою бубнівців 9:1. Кращим гравцем визнали Юрія Попика із Зорі, а міцною обороною бубнівці завдячують Андрію Мельничуку.
У неділю 29 травня селецькі футболісти приймали суперників із Заріччя, на останній хвилині третій гол у ворота Сельця приніс перемогу гостям з рахунком 2:3. Павло Цимбалюк із Сельця та Ігор Пальонка із Заріччя стали кращими у цій грі.
Цього дня увечері Зимне приймало у себе Овадне, 5 голів у другому таймі принесли перемогу команді Зимного з рахунком 4:1. Призами кращих гравців були нагороджені Віктор Семенюк (с.Зимне) та Михайло Єфсюк з Овадного.
Ігри-відповіді відбудуться уже у ці вихідні.
Приємно бачити на іграх підтримку з боку сільських голів В’ячеслава Католика, Юрія Ковальчука, Ігоря Пальонки, а також депутатів Володимир-Волинської районної ради Олександра Місана та Валерія Шпура.