Перша одинадцятирічка завершує навчальний рік з чудовими результатами

18 травня з традиційним звітом за рік роботи перед батьками учнів та колегами виступила директор Володимир-Волинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Людмила Самусєва. Керівник повідомила, що у школі протягом 2017-2018 навчального року в 20 класах навчалося 503 учні. У закладі працює 52 педагоги. Школа завершує навчальний рік з хорошими результатами: у міських олімпіадах учні зайняли 25 призових місць (минулого року аналогічних відзнак було 16). Завдяки сприянню міських депутатів та влади в додатковому фінансуванні значно покращилася матеріально-технічна база ЗОШ. Так цього навчального року за сприяння народного депутата Ігоря Гузя було встановлено спортивне обладнання та дитячий майданчик за 150тис.грн., придбано інтерактивну дошку та проектор в кабінет інформатики за 65 тисяч гривень. «Всі наші ініціативи підтримує та виносить на обговорення сесії міської ради наш депутат та голова ради школи Максим Клим’юк. Так за його сприяння було виділено кошти в сумі 25тис.грн. на проектно-кошторисну документацію для капітального ремонту та обладнання спортивного майданчика зі штучним покриттям», - зазначила Людмила Віталіївна.
Від імені батьків виступив Максим Клим’юк, який подякував директору за активну життєву позицію, креативність та далекоглядність і побажав нових досягнень та ще кращих результатів. Окрему подяку депутат висловив батькам, які не стоять осторонь, а підтримують спільні проекти та дбають про розвиток навчального закладу.
Діяльності Людмили Самусєвої на посаді директора та педагогічному колективу батьки дали високу оцінку, а учні школи підготували концертну програму.
Міла Сергєєва, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі