Перш ніж звільняти працівника, керівнику варто добре подумати

Днями Нововолинський міський суд задовольнив позов прокуратури до екс-«генерала» ДП «Волиньвугілля» щодо відшкодування заподіяної державі матеріальної шкоди через незаконне звільнення з роботи гірника однієї з місцевих копалень і виплати йому компенсації за вимушені прогули після поновлення на роботі через суд.
За інсайдерською інформацією, йдеться про гірника шахти «Бужанська», якого нібито звільнили з роботи за «качання прав», а точніше - за критику і звинувачення керівництва ДП в корупції, кумівстві та розбазарюванні державних коштів. Чоловік звернувся до суду, який визнав це звільнення незаконним. У результаті підприємство виплатило потерпілому майже 25.грн. середнього заробітку за час вимушених прогулів.
У той же час обласна прокуратура у свою чергу подала до суду позов про відшкодування заподіяної шкоди державі виплатою компенсації незаконно звільненому гірнику.
Суд задовольнив позов прокуратури, визнавши екс -керівника ДП винним у незаконному звільненні працівника і поклавши на нього відшкодування завданих підприємству збитків.
Підготувала Ксеня Лучко

Розділ новин: 

Коментарі