Перш, ніж щось робити, треба слухати думку громади»

24 травня відбулася щовівторкова нарада міськвиконкому з керівниками відділів. Насамперед міський голова Петро Саганюк зауважив, що у Володимирі є багато власників земельних ділянок, які ще на уклали договорів, а тому, якщо становище не зміниться, доведеться звернутися у прокуратуру. Є проблеми з освоєннями коштів. Головному лікарю ТМО Олександру Клачуку вказано на те, що від громадян є багато скарг на колектив медичного закладу. Очільник міста повідомив, що на завершення 44-квартирного будинку для військових Кабмін виділив майже 8 мільйонів, а тому це питання має бути під контролем. Обговорюючи питання про завершення навчального року і підготовку до нового, мер міста сказав, що жоден директор не піде у відпустку, поки не буде повністю здійснено ремонт школи. Щодо літнього відпочинку дітей, то необхідно зібрати всі служби, визначитися з керівництвом таборами, вирішити питання харчування. Відпускні педагогам і викладачам ВПУ мають бути виплачені вчасно.
Під час брифінгу міський голова відповів на запитання представників місцевих ЗМІ.
-У місті в розпалі будівельні роботи. Яка ситуація, які проблеми виникають?
-Проблеми з підрядниками, з робочою силою. Виділено 34 мільйони на будівництво і вантажні роботи. Всі підрядники з Луцька. Потрібно було б створити своє відділення з будівництва, збудувати свій асфальтовий завод, але це не так просто. Ряд робіт виконує КП «Полігон».
- Центральна площа залишається з елементами «радянщини». Що планується зробити, аби надати їй належного сучасного вигляду?
-У мене щодо площі претензії до головного архітектора. Потрібно міняти асфальт, хотілося б покласти костку. Фонтан на площі недоцільний. З неділі плануємо поставити нові сучасні світильники.
-На місто виділяються чималі кошти. Чи планується з цих коштів певні частини на культуру, спорт?
-Я весь час прошу надавати свої пропозиції. Нам потрібна сучасна європейська велодоріжка. Хочу попросити підтримку Ігоря Палиці. Виділили 100 тисяч на борцівський килим. Очікують значні роботи в музеї.
-Має реконструюватися вулиця Ковельська. Це питання обговорювалося на засіданні громадської ради. Один із членів зауважив, що у місті забагато пішохідних переходів.
-Я згідний з цією людиною. Переходи будемо робити там, де доцільно і вигідно насамперед для людей.
-Щодо партії «УКРОП», то виникли непорозуміння з Олександром Козичком. Прокоментуйте, будь ласка.
- Одна і друга сторона по-своєму права. Непорозуміння усунуто.
-Свого часу говорили про облаштування дитячого садочка у приміщенні військкомату. Нині проблема усунута?
-У нас немає проблеми із садочками. Якби була така проблема, знайшли б інше місце.
-Хочуть перейменувати ваше рідно село Жовтневе на честь загиблого героя АТО Петра Сусваля.
-Я не хотів би цього коментувати. Добре знаю сім’ю Сусвалів, знав покійного Петра. Це хороша сім’я. Але перш, ніж щось робити, треба слухати думку громади. На мою думку, краще було б назвати іменем героя центральну вулицю, на якій він жив.
Антоніна Булавіна м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі