Переможці шоу «Кохання з першого погляду» побачили, як зима у весну переходить

На День святого Валентина редакція нашої газети стала інформаційним спонсором та організатором романтичного шоу «Кохання з першого погляду», під час якого шукали свою половинку троє дівчат і троє хлопців. За підсумками шоу перемогу здобули Світлана Теряткіна і Андрій Бурмістров. На ідеальну пару чекав головний приз – путівка, подорож Прикарпаттям. Нещодавно молоді люди повернулися з подорожі і поділилися своїми враженнями.
-Я вже бачила Карпати влітку і дуже хотіла побачити зимовий пейзаж. Ця мрія здійснилася: хоч вже і розпочалася весна, та у горах ще зберігається зимова атмосфера. Дивлячись у далину, можна побачити, як зима переходить у весну. Дуже цікаво було побувати у справжній гуцульській хатині, відчути місцевий колорит, спробувати традиційні страви, які на Гуцульщині передаються з покоління в покоління вже не одну сотню літ. А ще ми на власні очі побачили, як виготовляють вовняні вироби. Я мала змогу зробити багато фотознімків, що для мене як для фотографа особливо цікаво, - розповідає Світлана.
Андрій був досить стриманим у коментарях: «Усе дуже сподобалось. Отримав багато нових вражень, зокрема це стосується смачної гуцульської кухні, мальовничих пейзажів. Цікаво було познайомитися з народним колоритом, поспілкуватися з корінними гуцулами».
Тетяна Корнійчук, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі