“Пенсіонери системи МВС повинні отримувати пенсії, обіцяні законом!”

Народний депутат Ігор Гузь став на захист пенсіонерів органів внутрішніх справ України, закликавши під час брифінгу у Верховній Раді представників Кабміну та прем’єр-міністра до діалогу з представниками спілок та асоціацій пенсіонерів МВС. Разом із депутатом до брифінгу долучилися і жителі міст Володимир-Волинський, Нововолинськ, Любомль, та Іваничівського району. Володимир-Волинський представили помічник народного депутата Віктор Хиць та пенсіонер органів ВС Степан Калашнюк.
«У грудні 2015 року Верховна Рада прийняла законопроект №900 щодо забезпечення гарантій соцзахисту колишніх працівників органів внутрішніх справ. Відповідно до нього, Кабмін мав перерахувати пенсії. Але цього не сталося! І вже фактично тисячі пенсіонерів системи внутрішніх справ не отримують відповідних надбавок до пенсій!» – підкреслив Ігор Гузь. Нардеп закликав Кабмін врахувати соціальні вимоги людей, які десятки років пропрацювали на сторожі законності України. «Це несправедливо. Люди обурені, вони очікували отримати ці кошти, згідно із законом. Зараз вимагають, щоб під час підготовки проекту бюджету на 2017 рік прем’єр-міністр та представники Кабінету Міністрів врахували усі пропозиції», – зазначив Ігор Гузь.
Помічник народного депутата Віктор Хиць, який зараз є пенсіонером ВС, зауважив: «Мізерні пенсії від 1200 до 1800 гривень стають причиною багатьох розлучень! Ми вимагаємо звернути на нас увагу! Нам не потрібні радикальні методи, і ми також не хочемо, щоб представники Кабміну приїжджали на Волинь, щоб на власні очі побачити перекриття митниці «Ягодин» чи «Устилуг»!»
Ігор Гузь звернувся до прем’єра з проханням організувати зустріч із керівниками української асоціації ветеранів та пенсіонерів МВС, аби провести розмову та досягнути порозуміння. При цьому він наголосив: «Зустріч представників асоціації пенсіонерів МВС треба зробити буквально наступного тижня! Люди готові до діалогу, й ігнорувати їх не можна. Треба також, щоб представники КМУ сконтактували з людьми та вирішили це питання. Вони повинні отримати дійсно ту пенсію, яку їм пообіцяв Закон України».
Прес-служба народного депутата України

Розділ новин: 

Коментарі