Пенсіонерка вже більше двох місяців в’яже шкарпетки для військових

У тому, що Україна – єдина, а українці, попри жахливі події в країні, з кожним днем все більше міцніють духом, сьогодні не залишається жодних сумнівів. Для нас немає чужих проблем і чужої війни. Сила і бажання допомогти кожному солдату, який у боротьбі з російським окупантом щодня ризикує своїм життям, останнім часом стають сильнішими за зброю. Тому підтримують українських військових не тільки молоді люди, а й пенсіонери. Причому, хто чим може. Одні перераховують кошти з пенсії, а інші віддають речі.
На власному прикладі таку життєву позицію демонструє і жителька села Заболоття Володимир-Волинського району, де проживає лише восьмеро людей. Тетяні Мусурець вже за вісімдесят, але своїх сил вона не шкодує: щодня для українських військових в’яже по 1-2 пари шкарпеток. Їй дуже хочеться, аби наші воїни не мерзли.
-Дуже шкода наших хлопчиків, які воюють на сході. Найменше, що можу зробити для них, то це вив’язати хоча б шкарпетки. Як тільки мені стало відомо, що для наших захисників збирають допомогу, я відразу вирішила не залишатись осторонь. Тому вже майже близько двох місяців в’яжу для них шкарпетки, щоб нашим хлопчикам було тепленько. За улюбленою роботою і час летить непомітно, і життя набуває особливого сенсу, - каже Тетяна Тарасівна.
Вона ні на мить не розлучається зі своїм рукоділлям. Розуміє, що треба поспішати, щоб чийсь син чи онук відчув тепло її рук і серця. А якщо пощастить, то виріб може потрапити навіть до рук її родичів (племінника її старшого сина, що проживає у столиці, та двоюрідного онука), які захищають східні рубежі Батьківщини. З думкою про них сил у Тетяни Тарасівни додається.
-Добре, що колись замолоду мала багато вовни і напряла вовняних ниток, вони сьогодні дуже пригодилися. При в’язанні шкарпеток вплітаю також і синтетичну нитку. Але найбільше використовую нитки з розпущених старих речей, - розповідає пенсіонерка.
Виготовлену власними руками продукцію як гуманітарну допомогу Тетяна Тарасівна через сина Володимира передає володимир-волинським волонтерам. А вони теплі й такі потрібні на фронті шкарпетки доставлять у зону бойових дій захисникам територіальної цілісності України.
З такими жінками, які докладають багато зусиль для забезпечення військових найнеобхіднішими речами, перемога буде швидко і точно за нами.
Аліна Джарига, с.Заболоття, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі