Педагогічний коледж свій день народження відзначив цікаво і креативно

26 жовтня у Володимир-Волинському педколеджі ім. Агатангела Кримського відбувся святковий ярмарок у рамках відзначення 78-ої річниці створення навчального закладу. Такий благодійний захід тут проводиться щорічно, цього разу виручені кошти будуть передані 14 ОМБр на закупівлю бензопил.
При підході до коледжу вже відчувався святковий настрій. Студенти у вишиванках бігали, робили фото на згадку, у приміщенні лунала музика, урочисто прикрашені коридори, а в повітрі стояв неймовірний аромат різноманітних страв, який заохочував скуштувати щось смачненьке. Студенти привітно запрошували покупців, навперебій вихваляючи свій товар. Кожна група закладу пропонувала широкий асортимент смакоти – від домашнього консервування, сушини, городини, грибів – до тортів, рулетів, різноманітного печива, желе, бутербродів, млинців, вареників, кручеників, пампушок і навіть сала зі сметаною. Справжній ярмарок!
Група 3Г наготувала безліч смакоти і була задоволена виторгом. Студенти завзято рекламували свою продукцію, промовляючи: «Це все ми самі пекли, консервували, сушили». У них були найцікавіші та смачні цукерки-льодяники, які жваво розкуповувалися. Коридор наповнився веселими емоціями: кожен відвідувач чимось смакував, а між ними походжали бравий козак та україночка з хлібом-сіллю, які запрошували на національну кухню.
Кожна група коледжу виставила свій святковий стіл, їх було безліч, і всі ломилися від різноманітних наїдків. На дверях аудиторії, схожої на музей гончарства, красувався напис «Кафе». Було тут чим помилуватися – і виробами гончарів: глечиками, гладишками, вазами і привітними усмішками чарівних дівчат, що стояли за прилавками, з усіма віталися і запрошували скуштувати їхніх млинців з чаєм або кавою. А млинці вдалися на славу, як у справжніх кухарів. Група 1Б вразила не лише своїми «музичними» напоями, а й незвичними музиками.
Піднімаюся східцями на другий поверх, а тут таке розмаїття наїдків, аж очі розбігаються, не знаєш, що придбати і чим поласувати. Словом, усі, хто відвідав ярмарок, йшли додому не з порожніми сумками.
Через дві години торгівля завершилася, студенти швиденько прибрали коридори і поквапилися в актовий зал на «Аукціон оцінок», де кожен студент міг придбати собі бажаний бал. Завершилося свято конкурсом костюмів «Осіння фантазія».
Враження від побаченого переповнювали. Вміють же студенти коледжу не тільки вчитися, а й з користю використовувати вільний час. Усім організаторам ярмарку бажаю й надалі тримати марку рідного закладу. Вірю, що з такою молоддю наша Україна зміцниться і обов’язково розквітне.
Валентина Рудь, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі