Павло Карпюк привітав дітей з Миколаєм

19 грудня 2016 року депутат Володимир-Волинської районної ради від ВО «Свобода» Павло Карпюк привітав вихованців Устилузького дитсадка, учнів Зорянської школи та наймолодших жителів села Зоря з днем святого Миколая.
118 вихованців Устилузького дитсадка до свята готувалися заздалегідь – не лише сумлінно відвідували заклад та були слухняними, але приготували для Миколая святкове дійство. Діти співали, танцювали, читали напам’ять  вірші та щиро в молитві складали руки, просячи миру для України і благополуччя для своїх родин. На завершення отримали подаруночки від Миколая, які їм передав Павло Карпюк.
«Мені приємно бачити хлопців у козацькому вбранні, дівчат, заквітчаних традиційними віночками. Це яскраве свідчення того, що з кожним роком ми щораз більше повертаємося до своїх українських традицій. Завдання ж дорослих – допомогти здійснити дитячі бажання, аби дітки росли щасливими та змогли побудувати процвітаючу країну», - зазначив у вітальному слові Павло Карпюк.
Із щирими побажаннями та подарунками завітав депутат і до храму Івана Богослова у селі Зоря. Після святкової літургії відбулося дійство, приурочене святому Миколаю. Учні Зорянської школи потішили парафіян чудовою виставою та декламуванням віршів до дня святого Миколая.
Звертаючись до парафіян храму та до дітей, свободівець зазначив, що день святого Миколая – це символ надії і віри у щасливе майбутнє українських дітей.
«Уже традиційно свято Миколая відкриває цикл різдвяно-новорічних свят. Вони ніби перегортають ще одну сторінку в нашому житті. Тож нехай кожне свято буде сповнене особливим родинним теплом, милосердям, співчуттям, добротою і щедрістю», - наголосив свободівець.
Подарунки від Павла Карпюка отримали не лише школярі, а й наймолодші мешканці Зорі та сусідніх сіл.
Ярослава Вознюк,Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі