Павлівська громада придбає для військових тепловізор та засоби РЕБ

Павлівська громада придбає для військових тепловізор та засоби РЕБ
Павлівська громада придбає для військових тепловізор та засоби РЕБ

Павлівська громада хоче купити для військових частин ЗСУ тепловізор та портативний радіоелектронний засіб протидії безпілотним літальним апаратам. Для цього з місцевого бюджету виділили 236 тисяч гривень. Процедура тендерних закупівель вже почалась.
Повідомляє інтернет-видання "Буг".
Про аукціони оголосили на сайті державних закупівель Прозоро. Організовує торги Павлівська сільська рада.
Тендерні процедури вже почались. Наразі триває період уточнень. Подати свої пропозиції усі охочі можуть з 1-го по 9-те квітня. І вже 9-го квітня проведуть аукціони, на яких визначать, у кого саме придбають спецтехніку.
Як зазначають на сторінці в Прозоро за тепловізор iRay Xeye 2 E6 Pro V3 селищна рада готова заплатити 116 тисяч гривень, а за портативний радіоелектронний засіб протидії безпілотним літальним апаратам КВЕРТУС AD COUNTER FPV з акумуляторною батареєю – 120 тисяч гривень.
Згідно умов закупівлі, обидва спецзасоби повинні бути новим та такими, що не були у використанні. А також тара або упаковка виробника повинна повністю захищати товар від пошкоджень під час транспортування та зберігання.
Тепловізор та портативний радіоелектронний засіб протидії безпілотним літальним апаратам купують з метою матеріально-технічного забезпечення військових частин Збройних Сил України за їх запитом. Тому вони мають відповідати їхнім вимогам та потребам.
Спецзасоби планують придбати до 30-го квітня.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: