Патріарха УПЦ Філарета зустрічатимуть на оновленій території біля собору Різдва Христового

Дизайнерські клумби, декоративні кущі та сучасна автостоянка мають з’явитися в результаті реконструкції території біля собору Різдва Христового у Володимирі-Волинському.
Про це розповів делегований парафіяльною радою член оргкомітету з підготовки приїзду Патріарха УПЦ КП Філарета і депутат міської ради Сергій Радкевич. Він допомагає з благоустроєм території та пригадує, що ще у 2015 році озвучував ідею зі збільшення в місті парко-місць і пропонував облаштувати зону біля собору.
Варто зазначити, що частина території біля собору перебуває у його користуванні, а частина – міста. «Зараз до мене як до одного з ініціаторів благоустрою звернулися і запропонували спільно облагороджувати територію. Собор пропонує разом з містом облаштувати спільну стоянку. Проблемою є те, що бюджетний кодекс не дозволяє виділяти кошти на приватні потреби, тобто у даному випадку – церкву. Є пропозиція, щоб частину робіт з облаштування стоянки зробило місто, а роботи на своїй ділянці розпочне собор. Ми маємо гарно зустріти Патріарха, адже це суттєва подія для Володимира. Саме тому ми з Андрієм Гнатюком розробили проект території. Вже навіть кілька разів переробляли», - зауважив Сергій Радкевич.
Проект передбачає облаштування стоянки для більш як 50 автомобілів, а також коштом собору та громади встановлення скульптури Божої Матері, брукування території, висадження зелених насаджень, зокрема самшиту та барбарису.
«Ескізи Андрія я скинув виробнику бруківки – фірмі «Магік», яка нам все обрахувала та зробила детальний план території, зокрема, якою саме бруківкою все має бути викладено. Біля собору має бути близько 400 квадратних метрів бруківки. Місця для стоянки можна зробити комбіновано: частково викласти бруківкою, а частково заасфальтувати. Бруківкою з розміткою варто зробити для того, аби заодно вчити людей культури паркування», - додає депутат.
Сергій Радкевич закликає долучатися до цієї доброї справи усіх мешканців міста. Допомогти можна як фінансово, так і взявши участь у певних роботах з благоустрою.
Ярослава Вознюк, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі