ПАТ «Володимир-Волинська птахофабрика»: третє місце в Україні з виробництва курятини і допомога АТО на суму понад мільйон гривень

Нещодавно генеральний директор підприємства Аліна Сич була нагороджена дипломом-подякою на престижній міжнародній виставці «Агро-2015» у Києві, а товариство, яке вона очолює, бере участь у пілотному проекті сприяння митній справі та інвестицій на Волині й претендує на набуття статусу уповноваженого економічного оператора.
Бренд «Чебатурочка – селянська курочка» добре відомий не лише на Волині, а й по всій Україні. ПАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» за обсягом виробництва курчат бройлерів, що реалізуються під цією торговою маркою, посідає третє місце у нашій державі.
Досягнення і визнання
Запровадження інноваційних технологій, власне виробництво кормів, використання альтернативних видів енергії дали можливість вирощувати чотири мільйони голів птиці одноразової посадки. Вся продукція – відмінної якості та високих смакових властивостей. Отже, важко переоцінити значення цього підприємства для української економіки загалом і нашого району зокрема. Сьогодні на птахофабриці трудиться 1200 працівників, яким забезпечується стабільна заробітна плата, що в середньому складає 3600 гривень. Відповідно, дане підприємство є й найбільшим джерелом надходжень до районного бюджету.
Уже три роки ПАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» працює під керівництвом досвідченого адміністратора, енергійної і чарівної жінки Аліни Сич. Завдяки її таланту менеджера та креативному підходу до справ підприємство активно розвивається і з упевненістю рухається у майбутнє. Аліна Вікторівна переймається не лише виробничими питаннями, а й сприяє розв’язанню нагальних проблем району – від ремонту доріг до участі у проектах, направлених на розвиток інфраструктури в цілому.
Аби здешевити та водночас підвищити якість кормів для птиці, за ініціативи Аліни Вікторівни підприємство цьогоріч орендувало у Луцькому районі понад 3800 гектарів угідь, на яких власними силами вирощує кукурудзу та сою.
Про високий рівень і всесвітнє визнання Володимир-Волинської птахофабрики свідчить участь товариства у XXVII Міжнародній агропромисловій виставці «Агро-2015», що проходила у Києві 3-6 червня. «Агро» – найбільша агропромислова виставка Східної Європи, найважливіший загальнодержавний захід в АПК України, у якому цьогоріч свою продукцію демонструвало понад 1100 учасників з 16 країн.
І красномовним є той факт, що на цьому авторитетному заході генеральний директор ПАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» Аліна Сич отримала відзнаку у вигляді диплома-нагороди, яку вручив їй міністр аграрної політики і продовольства України Олексій Павленко.
А де визнання, там і довіра. Минулий тиждень відзначився для підприємства участю у пілотному проекті сприяння митній справі та інвестицій на Волині. На форумі, який відбувся 11 червня, Волинська митниця ДФС та провідні підприємства Волині – платники митних зборів домовилися про спільний майданчик діалогу та співпраці. Виробничі компанії Волині та працівники Волинської митниці відтепер спільно опрацьовуватимуть пропозиції щодо доцільності законодавчих змін. З цією метою було створено робочу групу, яка сприятиме розвитку митної справи та надходженню інвестицій на Волинь. Такої домовленості досягнуто в ході зустрічі виконуючого обов’язки начальника Волинської митниці Андрія Андрейківа з представниками підприємств-імпортерів та експортерів, яким є й Володимир-Волинська птахофабрика.
-Це означає, що наше підприємство претендує на набуття статусу уповноваженого економічного оператора, який спрощує митне оформлення вантажів. Незабаром наші працівники з допомогою електронного декларування зможуть самостійно, без участі митного інспектора, розмитнювати імпортовану сировину, у тому числі курчат, - пояснює Аліна Вікторівна.
Волонтерство
і благодійність
Аліна Сич приїхала на Волинь з Харкова. Про її патріотизм, що нерозривно поєднується з політичною позицією всього колективу ПАТ «Володимир-Волинська птахофабрика», свідчить широко розгорнута волонтерська діяльність. Від початку війни на сході країни керівництво підприємства прийняло рішення кожному мобілізованому працівнику подарувати бронежилет п’ятого ступеня захисту та каску. Це неухильно виконується, як і вимоги законодавства щодо збереження за кожним бійцем робочого місця та зарплати, що перераховується на банківські картки.
У той же час Аліна Вікторівна налагодила співпрацю з волонтерами ГО «Об’єднання «Активіст» та її керівником Костянтином Зінкевичем. Уже більше року за кошти підприємства здійснюється ремонт техніки для військових, було придбано і передано 14 ОМБр реанімобіль та позашляховик. Загальна сума, спрямована на допомогу АТО, вже складає понад мільйон гривень.
Крім цього, птахофабрика надає благодійну допомогу Нововолинському дитячому будинку «Ковчег». Щотижня у цей заклад доставляється свіжа курятина, а генеральний директор підприємства часто передає дітям солодощі від себе особисто.
Аліна Вікторівна хвалитися не любить, отже, розповідаючи про добрі справи, була небагатослівною. Тож ми попросили поділитися враженням про неї директора дитячого оздоровчого центру «Ковчег» Лілію Вакуліну.
-Ми знаємо пані Аліну як людину добру, благодійника з відкритим серцем. Вона завжди приїжджає до нас з подарунками, а наші вихованці, в тому числі група діток з Маріуполя, завжди з нетерпінням чекають зустрічі з нею. Бог налаштував її душу до діток. Ця жінка привітна, проста у спілкуванні. Вона- як мама, щира у повсякденному житті людина, із розумінням ставиться до оточення. Ми надзвичайно вдячні Аліні Вікторівні за допомогу, молимося за неї особисто, за її сім’ю, за підприємство, яке вона очолює, - каже Лілія Іванівна.
Чи потрібні після таких слів інші коментарі?!
Міла Сергєєва, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі