Паралімпієць з Володимирщини розповів, як ішов до визнання

Про Павла Тріля часто пишуть у ЗМІ, слідкують за тим, як хлопець з кожним роком досягає нових вершин. Ось нещодавно Павло ввійшов до складу української національної паралімпійської збірної.
Раніше на сторінках нашої газети читачі могли дізнатися, що в дитинстві хлопець через необережність втратив частково праву руку. Для декого це могло б стати крахом, однак ні батьки, ні сам хлопець не здалися. Спершу Павла відвели до футбольної секції, де він ганяв м’яча разом з іншими дітьми.
Зараз Павло займається біатлоном і представлятиме нашу країну на міжнародних змаганнях. Ми зустрілися з уродженцем села Сусваль та розпитали про його секрети.
Хлопець із сумом каже, що ні у Володимирі, ні у всій Волинській області немає місця для тренувань, тому змушений постійно їздити на збори – це комплекс інтенсивних тренувань від 20 до 24 днів на місяць. «Біатлон і лижні гонки відносяться до найтяжчих видів спорту», - відповідає хлопець на питання, наскільки йому складно. Однак додає, що не вважає свої досягнення важливими. Стверджує, що лише починає проявляти себе у спорті: «Для мене це тільки підніжжя гори, на яку треба піднятися». Він упевнений, що мотивацію рухатися вперед спершу потрібно знайти в самому собі, в своїх рідних та близьких. Потрібно ставити завдання і йти до нього, переборювати свій біль і страх невдачі.
Нещодавно Павло разом із сестрою Анастасією Тріль в команді нардепа Ігоря Гузя переплив у Ратнівському районі озеро, шириною 3,5 кілометри. Хлопець зазначає, що минулого року хотів потрапити на тріатлон, який проводився на Волині вперше, однак змушений був їхати на тренування. Цьогоріч він не полишає мети і каже, що реєструватиметься на тріатлон. А це потрібно буде перепливти озеро Сомин – кілометр, далі 20 кілометрів на велосипеді і фінішувати після шести кілометрів бігу в центрі села Смідин.
Попри складнощі, хлопець залишається оптимістом і радіє життю. Він переконаний, що людина має сприймати будь-яку ситуацію як черговий виклик, який потрібно перебороти. Зараз Павло Тріль готується до нових змагань – етапу Чемпіонату світу з біатлону і лижних гонок, який відбудеться в Канаді. Тож бажаємо йому нових перемог і досягнень.
Наталія Ткачук, с. Сусваль, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі