ОТГ району отримають майже 700 тисяч

Волинська обласна рада прийняла зміни до цьогорічного бюджету. В результаті на розвиток чотирьох об’єднаних територіальних громад Володимир-Волинського району додатково надійде 675 тисяч гривень.
Зокрема півмільйона гривень передбачили для реконструкції частини приміщень школи під навчальний заклад у селі П’ятидні (Устилузька ОТГ). У Зимному на суму 60 тис. грн. придбають вікна та двері в опорну школу. Замінять двері у ФАПі в с.Суходоли (Зарічанська ОТГ) - вартістю 15 тис. грн. Ще 100 тис. грн. виділили для реконструкції вуличного освітлення у Вербі (Оваднівська ОТГ).
Загалом округ нардепа Ігоря Гузя додатково отримає 1,7 млн. грн. з обласної казни: для ремонту та придбання меблів, текстилю, технологічного та холодильного обладнання в освітні заклади, реконструкцію ФАПів, вуличного освітлення та ремонт під’їзної дороги до дитбудинку сімейного типу.
Команда парламентаря дякує голові Волинської облради Ігорю Палиці та депутатам, які представляють інтереси регіону Прибужжя, за прийняте рішення та принципову позицію.

Розділ новин: 

Коментарі