Освіта і медицина Нововолинська отримали додаткові кошти

У четвер 17-го лютого відбулося чергове засідання виконкому Нововолинської міської ради, де було розглянуто більше 30-ти питань. Найперше начальник фінансового управління Галина Бурочук поінформувала присутніх про внесені зміни до бюджету, згідно з якими субвенцію з обласного бюджету в сумі 700тис.грн. буде витрачено на капітальний ремонт житлового будинку на бульварі Шевченка, 35, а медичну субвенцію з держбюджету в сумі 863тис.грн. – на лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет. Ще 861,5тис.грн. держмедсубвенції від Поромівської ОТГ та 625,5тис.грн. від Литовезької ОТГ, передані згідно з рішенням згаданих громад Нововолинській ЦМЛ, будуть використані на надання вторинної медичної допомоги населенню цих ОТГ. Крім того, за словами начальника фінуправління, видаткова частина міського бюджету збільшується за рахунок зміни залишків загального фонду в сумі 14639,5тис.грн., в результаті чого управлінню освіти виділяється додатково 1735,6тис.грн., на охорону здоров’я – 1119,2 тис.грн., відділу будівництва, комунального господарства і газифікації – 7710,0тис.грн.
Одне з питань, які розглянув виконком, стосувалося квартирного обліку. Як повідомила начальник відділу правової роботи та житлових питань Тетяна Антонюк, на 1 січня 2017 року на загальній черзі міськвиконкому перебувало 358 сімей, 155 із яких включено у списки осіб, що мають право на поліпшення житлових умов у першочерговому порядку, та 30 сімей, які мають право на поліпшення житлових умов поза чергою. Зокрема це 34 учасники бойових дій (на території інших держав), 22 учасники АТО, 5 інвалідів війни і прирівняних до них осіб (інваліди ІІІ-ї групи), ліквідатори і потерпілі від аварії на ЧАЕС. Минулого року з черги було знято 90 сімей.
Рішенням виконкому були також встановлені ціни на платні послуги закладів управління освіти і тарифи та послуги центральної міської лікарні. Близько десяти питань порядку денного стосувалися захисту прав неповнолітніх.
Валентина Савчук, м. Нововолинськ

Розділ новин: 

Коментарі