Оштрафували мешканця Зимнівської громади за фальшиве водійське посвідчення

Оштрафували мешканця Зимнівської громади за фальшиве водійське посвідчення
Оштрафували мешканця Зимнівської громади за фальшиве водійське посвідчення

Уродженця села Бегета Володимир-Волинського району оштрафували на 1 700 гривень за підроблені документи водія, які чоловік намагався видати за справжні.
Такий вирок 24-го червня винесла суддя Ковельського міськрайонного суду, пише Сила правди.
Як йдеться в матеріалах справи, у лютому цього року чоловік через інтернет звернувся до невстановленої слідством особи і вирішив купити у неї посвідчення водія за 5000 грн. За домовленістю він переслав їй своє фото та персональні дані. Виготовлений документ чоловік забрав у відділенні «Нової пошти» у Ковелі.
Підроблений документ волинянин використовував як справжній. Зокрема, 22 березня в селі Дубове Ковельського району його зупинила поліція і для перевірки чоловік показав саме те придбане через інтернет посвідчення. Поліцейські визначили підробку та відкрили проти нього кримінальне провадження за пособництво у підробленні офіційного документа та його використанні (ст. 27 та 385 Кримінального кодексу України).
Свою вину за скоєння кримінальних правопорушень Дмитро Цивінський визнав повністю, підтвердивши обставини викладені в матеріалах справи.
Зважаючи на щире каяття чоловіка та відсутність обтяжуючих обставин суддя Юлія Шергіна вирішила оштрафувати його на 1700 гривень. Крім того, з нього стягнуть 980 гривень за проведення судово-технічної експертизи документів.
Вирок суду набере законної сили, якщо жодна із сторін не подасть апеляції впродовж 30 днів.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: