Оприлюднено проект про регуляторний акт рішення міської ради

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою отримання зауважень і пропозицій від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проект рішення міської ради «Про затвердження положення «Про організацію та проведення Різдвяного ярмарку на території міста Володимира-Волинського». Проект спрямований на забезпечення розвитку різдвяної ярмаркової діяльності на території міста Володимир-Волинський.
Проект рішення та аналіз регуляторного впливу будуть опубліковані у мережі інтернет на сторінці www.volodymyrrada.gov.ua 27 вересня 2018 року в розділі «Документи» підрозділ «Проекти регуляторних актів». Крім того, проект рішення регуляторного акту буде опубліковано в газеті «Слово правди» 27 вересня 2018 року.
З текстом проекту та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитись в управлінні економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету міської ради, каб. №5.
Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються протягом місяця з дня опублікування регуляторного акта за адресою: 44700, м.Володимир-Волинський, вул. Данила Галицького, 5 тел. 3-57-09, тел.факс: 3-57-07, e-mail: [email protected]

Розділ новин: 

Коментарі