Онуки приїхали на символічну могилу діда

9 травня село Селець відвідали гості з Житомирщини. Мешканці Коростишева Анатолій Захарчук із дружиною Світланою та його сестра Людмила Глявіна приїхали вклонитися символічній могилі діда Захарчука Федора Захаровича, який загинув 19 липня 1944 року, визволяючи село. Це їхній перший візит на волинську землю. 40 років тому в Селець приїжджав їхній батько Григорій Федорович.
Загиблого воїна з Житомирщини досі в Сельці сприймали як односельчанина, оскільки прізвище Захарчук – найпоширеніше в селі. Тому гості почувалися як вдома і були приємно здивовані гостинністю та привітністю місцевих жителів.
-Нас привела до волинського села пам’ять серця, - сказав Анатолій Захарчук. – Ми давно мріяли побувати в селі, визволяючи яке, загинув наш дідусь. Щиро вдячні мешканцям села за святу пам’ять про полеглих, за цей святковий день, за чудовий, хоч і трішки сумний настрій.
-Нам приємно, що у Сельці в такому хорошому стані обеліск – символічна могила солдатів, - додала Людмила Глявіна. – На мою думку, пам’ятники потрібно берегти, адже вони уособлюють історію. Це пам’ять насамперед про тих людей, які жили в інші епохи і захищали від ворога ту Батьківщину, яка в них на той час була і яку вони любили.
Антоніна Булавіна, с.Селець, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі