Оновлюється склад громадської ради при РДА

Документи від представників інститутів громадянського суспільства на членство у дорадчому органі приймаються по 10 жовтня.
Восьмого вересня відбулося останнє засідання нинішнього складу громадської ради при РДА, адже 14 жовтня закінчується його повноваження.
Враженнями від побаченого і почутого під час участі в рейді відділу у справах дітей РДА поділився член громадської ради Іван Чернявський. Рейд проводився у селах Сусваль, Галинівка і Верба на початку вересня з метою обстеження житлових умов місцевих дітей, що потрапили у складні життєві умови. Загалом було обстежено 4 сім’ї, одну з них поставлено на облік відділу у справах дітей. За словами Івана Олександровича, усі ці сім’ї об’єднує те, що батьки п’ють і зовсім не дбають про своїх дітей. Малеча живе в антисанітарних умовах. Найжахливіше, що діти не мають що їсти – такий висновок було зроблено під час огляду вмісту холодильників. Гроші державної допомоги на дітей використовуються у родинах не за призначенням. Спілкуючись з горе-батьками, члени комісії чули одне й те саме: «алкоголю не вживаємо», «наведемо лад», «приділятимемо дітям належну увагу та забезпечимо виховання». Однак, на думку Івана Олександровича, місцева влада повинна частіше відвідувати такі сім’ї. Лише постійний контроль є дієвим засобом впливу. Зручніше його здійснювати органам місцевого самоврядування.
Громадська рада визнала роботу сільських голів у цьому напрямку незадовільною та рекомендувала голові РДА організувати зустріч з очільниками сільських громад з метою налагодження посиленого контролю з боку місцевої влади за неблагополучними родинами.
Друге заплановане питання порядку денного засідання громадської ради – про підготовку бюджетних установ району до роботи в осінньо-зимовий період – цього ж дня розглядалося на колегії РДА. Так співпало. Тож члени ради взяли інформацію до відома та погодилися з прийнятими рішеннями.
На завершення засідання було узгоджено дату установчих зборів – 20 жовтня – та ухвалено їхній регламент.
На даний час працює ініціативна група з формування нового складу громадської ради при РДА. Тож інститути громадянського суспільства можуть делегувати своїх представників у дорадчий орган. Документи приймаються по 10 жовтня включно в юридичному відділі РДА.
За додатковою інформацією щодо подання заяв на участь у роботі ініціативної групи та переліку необхідних документів на участь в установчих зборах звертайтеся до відповідальної особи Дзядука Олександра Васильовича за тел. 096-40-53-306, 093-43-51-947; e-mail: [email protected], або до членів ініціативної групи під час прийому документів.
Міла Сергєєва, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі