ОЛЕКСАНДР ШЕВЧЕНКО: «ДІЙ АКТИВНО! ЖИВИ ПОЗИТИВНО!»

Публікації

Сотні зустрічей із людьми, спілкування у прямих ефірах, десятки проектів, які впроваджує його благодійний фонд, активна робота у Верховній Раді, а головне – велика дружна сім’я. Таким насиченим життям живе Олександр Шевченко – народний депутат України, засновник одного із найуспішніших курортів Європи – Буковелю, людина дії і позитивного мислення.
- Пане Олександре, дивуюся вашому неабиякому ентузіазму та практично цілодобовій праці. Як Ви все встигаєте?
- Так, зараз у моєму житті настав момент, коли мій ритм життя пришвидшився до межі. Крім звичної роботи, я багато їжджу Україною, зустрічаюся і спілкуюсь із людьми з різних регіонів, маю традиційні прямі ефіри у соцмережах. Всі без виключення вихідні — участь у президенських праймеріз та інші зустрічі в регіонах. Але все це не виснажує, а навпаки, додає сил. Бо я знаю, що болить людям, які у них проблеми, чого вони хочуть. Наш український народ сьогодні, на превеликий жаль, перетворили на рабів у своїй же країні. Мізерні пенсії і зарплати, непосильні комунальні платежі. Україна за рівнем зарплат вже на останньому місці в Європі. Це висновок МВФ. Швейцарські експерти поставили нашу країну на 123 місце з 140 проаналізованих по рівню заможності громадян. Люди масово виїжджають за кордон. І знаєте, найгірше, що я побачив, – народ втратив віру в завтрашній день. Люди перестали сподіватися на зміни на краще. А я все ж таки переконаний, що Україна – неймовірно багата країна, з величезним потенціалом та працьовитими і розумними людьми. Я вірю, що можу змінити країну і знаю як це зробити. Ось це і дає мені сил. Віра! Влада нам говорить вустами Президента про якийсь міфічний інвестиційний бум. Але я запитую на зустрічах людей, хто з них за останні роки відчув його, хто став жити краще — або нікого, або одиниці з тисячного залу. Знаю, що зараз в Україні дуже складно, люди не живуть, а виживають. Тому починають обурюватись, ненавидіти одне одного. Проте я впевнений, ми змінимо цю ситуацію. Бо український народ заслужив на те, аби жити у “Країні Гідності і Правди” (так називається моя програма дій). Тому що я, ви, усі ми разом є рушіями змін. Ви – краплинка у морі, яка може утворити хвилю. А з хвилі виникне потужне цунамі, яке змиє цю владу. Вірю, що ми матимемо Україну, в якій би хотілось жити і народжувати дітей, в яку б повернулись усі заробітчани, на яку б боялись нападати загарбники, з сильною економікою, потужною армією, згуртованою громадою.
- Але як втілити в життя усе те, про що Ви розповідаєте?
- Дуже просто і складно одночасно. Для нормального розвитку Україні необхідне економічне зростання на рівні 7-8%. Для цього необхідно 10 мільярдів доларів інвестицій на рік. Для того, щоб Україна стала комфортною для інвестицій, необхідно дві речі: перше — прибрати з шляху інвестора нахабного чиновника-корупціонера і створити прості, зрозумілі, чесні та вигідні правила для інвестора. Друге — нам треба знати, куди ми йдемо і з якою метою. Мати чіткий план розбудови країни у всіх галузях. Буковель створений за принципом супермаркету, тут створені умови для інвестування іншими суб’єктами. Лише в 2018 році там очікують близько 50 мільйонів доларів сторонніх інвестицій! Вдячний Богові за те, що подарував мені мою люблячу дружну, сім’ю. В мене чарівна дружина, успішні діти. Я ними дуже пишаюсь. Це моє натхнення і мої крила. А Буковель – невід’ємна частина нашої родини.
- Крім власне туристів, які їдуть сюди з усіх куточків України і світу, у Буковелі, за різними соціальними програмами Вашого благодійного фонду, відпочивають десятки тисяч людей.
- Я просто хочу, аби українці бачили, як можна і треба відпочивати. Коли сюди приїжджають діти із ДЦП, вони стають значно жвавішими, веселішими. А батьки – спокійнішими, мами тут частіше усміхаються. А ще ми стали ініціаторами першого в Україні табору для інсулінозалежних діток. Тільки вдумайтесь, сотні малюків не мали права відпочивати у таборах, бо їм потрібен догляд, яким держава не може забезпечити. Переконаний, треба робити зміни на законодавчому рівні. Як і відношення до бійців АТО, військових, які боронять нашу країну. Ми оздоровили тисячі поранених, рідних загиблих бійців АТО і героїв Небесної Сотні, у Буковелі пройшли реабілітацію сотні захисників з усієї України та їхні сім’ї.
- Звідки така віра та впевненість у позитивні зміни?
-З віри. З віри в Бога, в життя за Його заповідями, з віри в справедливість, в людяність, в добре майбутнє.
Якщо мислити не стереотипами, а творчо, не проблемами та негативом, а позитивно, - так легше жити. Треба діяти активно і мислити позитивно. Вірю, нам разом, спільною працею, вдасться збудувати ту країну Гідності і Правди, про яку мріяли наші герої і в якій комфортно буде жити нашим дітям та онукам.
Ярослав Кусмір

Розділ новин: 

Коментарі