Олександр Чишій щиро вірив у свою маленьку перемогу

У матеріалі, опублікованому у №8 нашої газети, йшлося про чотирнадцятирічного хлопця із древнього Володимира-Волинського, який здивував суддів та глядачів проекту «Голос країни. Діти» своїм голосом, таємничістю і талантом. Унікальний вокал Сашка – надзвичайно високий чоловічий голос (дискант) – вразив відразу двох тренерів співочого проекту. Тому бачити у своїх командах Олександра Чишія забажали Потап і Тіна Кароль. Сашко пішов у команду Тіни.
Серед здобутків обдарованого старшокласника Володимир-Волинської ЗОШ №2 - численні перемоги на міжнародних та всеукраїнських мистецьких конкурсах. Талановитий учень захищає честь школи на різноманітних заходах, концертах, він також є учасником клубу КВК. Співочий талант Сашко поєднує з іншими захопленнями, зокрема, із грою на музичних інструментах, адже закінчив Володимир-Волинську музичну школу по класу гітари та фортепіано.
Відповідаючи на запитання, що змінилося у його житті після участі у конкурсі, Олександр відповів, що став впевненіше почуватися у житті, набрався великого досвіду, зустрів багато нових чудових друзів. Як і раніше, хлопець відмінник у школі та продовжує займатися у зразковій студії «Лодомир» у Галини Тюрікової.

Розділ новин: 

Коментарі