Олег Борбелюк: «Фейкові» звинувачення шкодять не тільки іміджу підприємства, а передусім - Україні»

Публікації

12 вересня 2019 року на 12-му каналі була озвучена інформація про те, що керівництво Володимир-Волинського підприємства “Гербор-холдинг” здійснює контрабандну торгівлю бурштином, який вивозить разом з меблями. Інформацію підхопили соціальні мережі. Задля того, щоб внести ясність, керівник підприємства Олег Борбелюк організував пресконференцію для представників ЗМІ. На заході були присутні і журналісти 12-го каналу. Вони відразу внесли пояснення, що інформацію було озвучено програмою “Протилежний погляд”, яка не є продуктом каналу.
Очільник підприємства коротко охарактеризував діяльність підприємства, яке діє з 1995 року. На даний час на підприємстві працює 750 чоловік. За період своєї діяльності “Гербор-холдинг” сплачував у державну казну податки, які обчислюються мільйонами. За 9 місяців поточного року сплачено 28 мільйонів. Підприємство прибуткове, співпрацює з 30 країнами світу як в Європі, так і в Азії. Висока якість продукції і, відповідно, рейтинг підприємства викликає незадоволення конкурентів, адже подібна інформація, яка прозвучала на 12-му каналі, псує імідж “Гербор-холдинга”, ставить пляму на його репутації.
- “Фейкові” звинувачення шкодять не тільки іміджу підприємства, а передусім - усій Україні, - сказав Олег Борбелюк. - Таких підприємств, які приносять реальну користь державі, в нашій країні мало. Неправдива інформація направлена на те, щоб наші замовники відмовилися від співпраці з нами.
З юридичною стороною проблеми учасників пресконференції познайомив адвокат, представник підприємства Артур Мартіросян.
- Інформація “фейкова”. Якщо журналіст запевняє, що на власні очі бачив матеріали кримінального провадження, то виникає питання: яким чином він міг побачити секретні документи, якщо до завершення слідства вони залишаються таємницею. Крім того, при завантаженні фур вказується їх маса, вага, і все це враховується при перевірці на кордоні. При наявності бурштину вага б змінилася. На сусідній стороні проводиться сканування фур. Нас можуть запідозрити в тому, що маємо домовленість з правоохоронними органами. Але їх є багато. У нас свого часу проводила обшуки податкова інспекція з Рівненщини. Нічого не знайшли. А як можна домовитися з правоохоронними органами з інших країн?
Хто ж все-таки є тими недоброзичливими конкурентами, які запустили компрометуючу інформацію? На це запитання Олег Борбелюк відповів так:
- Наші конкуренти - увесь світ. Наші меблі, які є сконструйованими на підприємстві, ще 5 років тому підроблювалися, дублювалися малюнки меблів з наших каталогів. На жаль, Україна займає далеко не перше місце зі сприяння розвитку бізнесу. Інформація, яку запустили наші конкуренти, кидає тінь і на наші правоохоронні органи, і на Службу безпеки. Сьогодні потрібно боротися за кожне дієве підприємство, за неправдиву інформацію має бути судова відповідальність і фінансове відшкодування збитків.
Проте керівництво підприємства вирішило не вдаватися до судового позову, оскільки це не відновить репутації колективу. За словами Артура Мартіросяна, це буде шоу, на яке розраховують замовники інформації задля того, щоб ще більше підірвати репутацію підприємства.
Після закінчення пресконференції Олег Борбелюк запросив гостей на невелику екскурсію цехами підприємства.
Антоніна Булавіна, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі