Оксана Левчук варта обіймати посаду начальника Володимир-Волинської ОДПІ

Коли постало питання призначення Оксани Левчук на посаду начальника Володимир-Волинської ОДПІ, з боку місцевої влади розпочався процес спротиву щодо її кандидатури – не запитали міського голову Петра Саганюка, чи згоден він з таким призначенням. Зі свого боку виконуюча обов’язки начальника Володимир-Волинської ОДПІ Оксана Левчук, будучи людиною відкритою, добросовісною і такою, що справді прагне працювати, добровільно погодилася пройти процедуру громадської люстрації.
4 грудня 2014р. відокремлений підрозділ «Громадська люстрація Волинь», розглянувши заяву Оксани Андріївни про добровільне ініціювання процедури люстрації, встановив, що як фахівець вона компетентна, розуміє необхідність змін у суспільстві. Сміливе бажання очолити сьогодні податкову інспекцію вказує на громадянську зрілість, окреслює бажання принести більше користі громаді, підкуповує своєю щирістю.
Оксана Левчук невпинно підвищує свій освітній рівень: у 2013 році отримала другу вищу освіту за спеціальністю «Спеціаліст з фінансів» у навчально-науковому центрі післядипломної освіти Східноєвропейського національного університету ім.Л.Українки. За короткий період роботи у Володимир-Волинській ОДПІ на посаді начальника відділу податкового аудиту визначила проблемні питання в роботі інспекції та у відносинах в колективі, розуміє шляхи і перспективи їх вирішення. Цікавиться досвідом роботи фіскальної служби за кордоном, зокрема в Республіці Польща. При організації роботи не завжди делегує виконання завдань і вирішення проблем своїм підлеглим.
Оксана Левчук займає активну життєву позицію. Комунікабельна, легко будує відносини з людьми. З попередніх місць роботи характеризується позитивно. За відмову від вступу до Партії регіонів потрапила під скорочення і була звільнена з державної служби. У побуті скромна. Стиль життя відповідає офіційним доходам.
Керуючись принципами демократизму та справедливості, згідно з вимогами Майдану щодо проведення люстрації в органах влади та установах державної і комунальної власності, на підставі критеріїв, затверджених в Декларації про громадську люстрацію на Волині, відокремлений підрозділ «Громадська люстрація Волинь» прийшов до висновку:
Визнати Левчук О.А. здатною займати керівні посади в органах державної влади, установах та організаціях державної і комунальної власності та підтримати рекомендації на висунення її на посаду начальника Володимир-Волинської ОДПІ.
Висновок відокремленого підрозділу «Громадська люстрація Волинь» підлягає оприлюдненню через засоби масової інформації, а також через надсилання до Волинської обласної ради, Волинської обласної державної адміністрації.
Володимир Грек, голова відокремленого підрозділу «Громадська люстрація Волинь»

Розділ новин: 

Коментарі