Оголошено кількісний і якісний склад депутатів Володимир-Волинської міської ради

12 листопада відбулася перша сесія Володимир-Волинської міської ради сьомого скликання. Голова міської ТВК Ірина Кравчук поінформувала присутніх про результати виборів міського голови та депутатів міської ради.
У виборах депутатів міської ради брало участь 11 політичних сил. До складу міської ради увійшло 34 депутати: 30 чоловіків і 4 жінки. Шестеро з них працюють в освіті, у закладах охорони здоров’я – 2, держслужбовці та посадові особи місцевого самоврядування – 4, підприємці – 8, пенсіонери – 2, непрацюючі – 5 та двоє журналістів. За віком: до 30 років – троє депутатів, 30-40 років – 8, 40-50 років – 13, старші за 50 років – 10. Депутатами минулого скликання є 14 осіб. Вищу освіту мають 29 депутатів, середню спеціальну – п’ятеро.
Ірина Кравчук привітала Петра Саганюка із перемогою на виборах, вручила йому посвідчення міського голови, колар – символ керівника міста - та квіти. Ірина Кравчук і Петро Саганюк вручили посвідчення новообраним депутатам. А настоятель церкви святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії отець Євген благословив обранців на плідну роботу на благо громади міста.

Розділ новин: 

Коментарі