Одяг в етно-стилі – завжди в моді

У суботу увагу більшості відвідувачів фестивалю привернуло дефіле моделей одягу в етно-стилі, на якому були представлені нові колекції дизайнерів з Володимира, Нововолинська та Луцька. Першими на подіум вийшли нововолинські моделі в одязі, розробленому дизайнером Ольгою Купріяновою. Її колекція, виконана з льняних тканин з використанням мережива ручної роботи називалася «Княгиня Ольга: від язичництва до сьогодення».
Дві колекції на фестивалі продемонстрував відділ технічної освіти Володимир-Волинського педколеджу. Автор першої з них - «Сила роду» - Олена Клюд, а колекція «Птаха» належить Галині Олексюк. Дизайнерки використовують яскраві різнокольорові тканини. Одяг оздоблений машинною вишивкою. В якості доповнень широко використовуються вінки зі стрічками.
Наступна колекція «Вишиванки Княжого граду» сестер з Володимира Олени Бабійчук та Мар’яни Олещук вже давно зірвала Інтернет. Це сорочки – жіночі, чоловічі та дитячі, а також нереально гарні сукні для представниць прекрасної статі будь–якого віку, родзинкою яких є модна об’ємна вишивка стрічками. Аплодисментами глядачі зустріли комплект одягу для наречених – це справді щось неймовірне.
Завершила дефіле луцька дизайнерка, викладач національного технічного університету Ольга Дідух колекцією «Квітуча країна», що вразила насамперед креативом. Більшість моделей суконь оздоблені аплікаціями квітів, вирізаних з квітчастих хусток у народному стилі, і виглядають вони гарно та оригінально. Також полюбляє авторка машинну вишивку гладдю, причому за основу бере не тільки цупкі тканини, а й навіть тоненький фатін. Моделі з таким оздобленням особливо вишукані та ніжні у поєднанні з легким шовком та шифоном.
І особливо треба сказати про ведучого дефіле, керівника міського відділу культури і туризму Романа Віслобокова, який настільки емоційно та натхненно розповідав про авторів колекцій та моделей, представляючи їх на подіумі, що не звернути увагу на захід було неможливо. Справді, у мистецтві конферансу Роману Юрійовичу немає рівних.

Розділ новин: 

Коментарі