Очільник Зарічанської сільської ради і депутатський корпус приступили до роботи

14-го листопада у приміщенні сільради села Заріччя відбулася перша установча сесія об’єднаної територіальної громади, яка розглянула 14 питань.
Найперше голова виборчої комісії Тетяна Луньова, оголосивши результати виборів, привітала квітами Ігоря Пальонку з новою і ще відповідальнішою посадою, оголосила склад депутатського корпусу та вручила обранцям громади депутатські посвідчення. Після цього новообраний очільник громади, склавши присягу, приступив до виконання своїх обов’язків.
За словами Ігоря Пальонки, депутати затвердили склад апарату і регламент роботи ОТГ, обрали виконавчий комітет, заступника голови громади, яким стала Ірина Лосенюк, а також секретаря сільської ради – Івана Юхимюка, який обіймав цю посаду до виборів. Були також створені та затверджені чотири постійні комісії: з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та ЖКГ (5 депутатів); з питань регламенту, депутатської діяльності та етики регуляторної політики, законності, правопорядку (5 депутатів); з питань земельних відносин, містобудування, екології, підприємницької діяльності і власності (6 депутатів), а також комісію, яка займатиметься питаннями освіти, науки, охорони здоров’я, зв’язками з громадськими організаціями та об’єднаннями і т.п. (5 депутатів).
Ще було розглянуто питання про створення старостинського округу. Староста Ласківської сільради Ірина Давидюк повідомила, що складає повноваження і не буде працювати в апараті ОТГ, тому найближчим часом відбудуться збори, на яких оберуть нового старосту села Ласків.
Валентина Савчук, с. Заріччя, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі