Очільник області побачив «ножиці перекосу»

».
Посадовець розповів, що наразі йдеться про створення стратегії розвитку прикордонних територій, тож прибув, аби особисто ознайомитися з роботою в пункті пропуску. Візит відбувся в рамках робочої поїздки у Володимир-Волинський район третього травня.
Голова Устилузької міської ради Віктор Поліщук зауважив, що незабаром мине 15 років, як ідеться про будівництво об’їзної дороги довкола міста, аби уникнути «славнозвісних» черг. Однак питання й нині не дійшло до логічного завершення. Мовляв, кошти від перевиконання індикативних показників митницею спрямовують на дороги, та шлях під’їзду до пункту пропуску не в найкращому стані.
Олександр Савченко відповів, що спілкувався з начальником Волинської митниці Віктором Кривіцьким стосовно потреби розробки стратегії розвитку прикордонних територій і закликав керівника ОМТГ долучитися до процесу, мовляв, за декілька тижнів не було жодної пропозиції.
Савченко розповів про мету поїздки на митницю: «Ми думаємо над тим, як розробити стратегію розвитку прикордонних територій. Можливо, це буде тільки наше рішення, на території України, можливо, ми будемо залучати європейські інституції, зокрема у нас великий кордон з Польщею та важливий кордон з Білоруссю», – зауважив посадовець.
Із Польщею нині рух особливо інтенсивний, тому стратегію однозначно треба готувати. Та навіть якщо розширити рух на українській території, то все одно залишається багато питань в разі відсутності розширення з іншого боку. Тому наразі питання треба опрацьовувати, тож Савченко для початку прагнув ознайомитися з роботою посту.
«Просто їздив і дивився на цю убогість, яка є, ви її також самі бачили. Прибутки, навіть надприбутки, якщо врахувати критичні закиди в бік працівників тих структур, з іншого боку – повна убогість. Так не повинно бути, це дуже великі ножиці перекосу», – підсумував голова ОДА.
Підготувала Міла Сергєєва

Розділ новин: 

Коментарі