Обирали кращого зварювальника серед студентської молоді (ФОТО)

Публікації

-M”.
Під час змагання студенти вправлялися у професійній майстерності. Конкурсним завданням було зварювання металевих пластин. Якість та точність виконаних робіт оцінювало експертне журі. За результатами виконаних завдань перше місце посів Дмитрук Віталій, друге – Кропивник Іван, а третє – Красюн Владислав. Усі переможці отримали призи, що будуть допомагати їм і на далі підвищувати професійну майстерність.
Крім конкурсної програми організатори підготували корисну інформацію – студенти дізнались про останні новинки в сфері зварювального обладнання, змогли власноруч протестувати новинки від бренду Dnipro-M.
Протягом місяця конкурсна командаDnipro-M відвідає більше 10 навчальних закладів Волинської області. Усі регіональні переможці вже на початку травня будуть представляти свої навчальні заклади у фінальному обласному змаганні у місті Луцьк.
Компанія Dnipro-M вже другий рік поспіль мандрує Україною і проводить майстер-класи для майбутніх зварювальників. В навчальному році 2018-2019 був запущений конкурс “Кращий зварювальник Dnipro-M”. У конкурсі вже взяли участь більше півтисячі студентів та проведено два обласних конкурси - Харківської та Дніпропетровської області.
Дар’я Желудько, м.Володимир-Волинськи

Розділ новин: 

Коментарі