«Об’єднання Активіст» презентувало фільм-звіт про свою роботу

Увечері 24 серпня до культурно-мистецького центру почали сходитися бажаючі переглянути фільм. І хоча це далеко не блокбастер, однак усім глядачам навіть не вистачило місць на лавочках, встановлених під затишними каштанами біля КМЦ. Вони прийшли подивитись не на голлівудських Термінатора чи Людину-комаху, а на справжніх героїв нашого часу.
Прямо під відкритим небом на одній із стін КМЦ відбулася презентація фільму-відеозвіту волонтерської діяльності ГО «Об’єднання Активіст», яка розпочалась ще 16 березня минулого року. Окрім самих винуватців події – волонтерів, на прем’єру завітали бійці АТО з сім’ями, родини загиблих воїнів, меценати, які постійно фінансово підтримують армію, та небайдужі містяни. Як зазначив керівник громадської організації Костянтин Зінкевич, волонтери «Об’єднання Активіст» мало не щодня звітують про зроблене на своїй сторінці у Facebook. Там кожен бажаючий може знайти інформацію у вигляді фотозвітів та цифр в електронній таблиці. Однак за час роботи назбиралось чимало відзнятого відео – як на мобільні телефони, так і телебаченням. Тому і вирішили скомпонувати найголовніші моменти в окремий фільм, над монтажем якого працював син головного волонтера міста Влад Зінкевич. Перед презентацією фільму вступне слово надали композитору, барду Сергію Шишкіну, який також, починаючи з часів Майдану, займається волонтерством через своє мистецтво. Він розповів, як зароджувався волонтерський рух півтора року тому з невеличкої купки однодумців, які будь-що хотіли допомогти покинутій напризволяще українській армії. Після цього Сергій Шишкін виконав дві свої нові композиції, написані за останній рік.
Протягом п’ятдесяти хвилин кінопоказу біля приміщення КМЦ панувала тиша – кадри та світлини, які з’являлись на екрані, торкали серце кожного і часто на очах глядачів бриніли сльози. Знову пригадалось, як важко і з якими втратами стали наші Збройні сили на захист Вітчизни. Завдяки допомозі українців, що надходила через волонтерів, вдалося підняти армію на ноги – відремонтувати техніку, взути, одягнути та нагодувати бійців.
ГО «Об’єднання Активіст» стала першою в Україні організацією, яка отримала орден «Народний герой України». Благородна місія об’єднала людей різних професій у спільному бажанні – Україна має перемогти.
Оплесками вітали глядачі найактивніших членів та волонтерів ГО «Об’єднання Активіст» Костянтина Зінкевича, Павла Шлейна, Олексія Панасюка, Сергія Семенюка, Вадима Борусевича, Олександра Токарєва, Ольгу Жигунову, Валентину Борусевич, Тараса Ярмолюка, Ігоря Антощака, Петра Алексєєва, Віру Сергєєву та багатьох інших. Після перегляду фільму глядачі запалили роздані волонтерами свічки, які під тужливе звучання «Плине кача» пронесли через площу до Дошки пам’яті та встановили під світлинами загиблих Героїв.
Тетяна Ізотова, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі