Обійстя родини із Хрипалич відвідала загадкова жорстока істота

У ніч з 20-го на 21-е вересня спокійний сон родини Москалюків із села Хрипаличі раптом потривожив несамовитий гавкіт собак, які були прив’язані. Одночасно чути було звуки руху, дуже схожі на поспішні кроки людини у важкому взутті. А як тільки зародився світанок і господар вийшов на подвір’я, він просто завмер від жаху. Ворота були поламані. Майже вщент зруйнований кролятник, аж дашок з шиферу упав додолу. На стінах – сліди подряпин і крові. А посеред подвір’я – 13 великих вгодованих кроликів з перегризеними шиями, випотрошеними нутрощами. Відійшовши від жаху, господарі стали уважно оглядати своє обійстя. Вони помітили відбитки величезних лап, схожих на страусині. Сліди від кролятника направлялися до курника. Але оскільки один із псів зірвався з ланцюга, нічний візитер не зміг здійснити свого злочинного наміру щодо домашньої птиці. Жертвою звірячої розправи стали кролі.
У тому, що обійстя відвідав невідомий звір, який володіє надзвичайною силою, у господарів сумніву немає. Людині не під силу розвалити такі ворота і пошкодити забудову. Крім того, поведінка невідомої істоти суперечить людській логіці. Навряд чи людина стала б посеред ночі під гавкіт собак потрошити кролів, перерізати їм горло і складати один на одного. Крім того, на тілах кролів були помітні сліди від зубів. Отже, істота, яка знищила нещасних тваринок, була хижою.
Звідки вона з’явилася? Чи це не горезвісна чупакабра оселилася вже і у наших лісах та чагарниках? На жаль, служба з надзвичайних ситуацій та органи поліції відповісти на це питання, а тим більше зарадити родині не могли. Але пригода, яка трапилася у Хрипаличах, таки насторожує. Хто знає, де знову може з’явитися невідома істота? Чи не стануть її жертвами і люди, які можуть у пізній час опинитися у безлюдному місці (до цього нерідко змушують проблеми з транспортом). Отож слід бути насторожі, а також не нехтувати сигналами наших вірних домашніх вартових, які раптом серед ночі підіймають тривогу. По можливості собак бажано на ніч відпускати. Також слушною є порада не залишатися на самоті у безлюдному місці навіть у світлу пору доби і тим більше не дозволяти перебувати у таких місцях дітям. Пам’ятаймо, що береженого Бог береже, а невідома істота рано чи пізно перестане бути загадкою.
Фото, надані редакції, зроблені з фотокамери телефона, а тому просимо вибачення за їхню якість.
Антоніна Булавіна, с.Хрипаличі, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі