Обікрали квартиру очільника  місцевої  «Самооборони»

23 березня  після опівночі до чергового відділу поліції міста гірників звернувся керівник місцевої «Самооборони», волонтер і депутат міської ради Володимир Шаповал, який заявив про те, що  невідомі зловмисники «обчистили» його квартиру, поцупивши золото, гроші, зареєстрований травматичний пістолет і навіть дитячі речі. Пригода сталася 22 березня приблизно з 8.30 до 23-ї години, коли нікого з господарів не було вдома. І зловмисники, мабуть про це знали, тож мали достатньо часу, щоб «похазяйнувати» в чужій оселі. Перевернувши там усе вверх дном, винесли кілька золотих годинників, гроші, травматичний пістолет і  навіть дитячі речі приблизно на суму 100тис. грн., не зачепивши  ноутбук і телефони.
Крадіжку господарі  помітили десь через годину після того, як повернулися додому і  відразу ж зателефонували в поліцію.
Як розповів начальник новововолинських правоохоронців  Ігор Байкевич, зловмисники скоріш за все проникли в приміщення шляхом підбору ключів до вхідних дверей. Відкрито кримінальне провадження. Зараз поліція посилено перевіряє усіх осіб, які вже здійснювали подібні злочини.
Не стоїть осторонь і сам гоcподар пограбованої квартири. Він організував власний розшук крадіїв паралельно з правоохоронцями.
Ксеня Лучко, м. Нововолинськ

Розділ новин: 

Коментарі