Обговорювали питання ремонту володимирських вулиць

17 березня у Володимир прибула делегація Волинської філії «Служби автомобільних доріг», а також керівник підприємства «Аміла», яке минулого року реконструювало вул. Ковельську, Олена Демчук. Обговорювалися питання подальшої реконструкції Ковельської, ремонт доріг державного значення, які пролягають через місто, капремонт траси міжнародного значення «Устилуг-Рівне». Міська влада на чолі з мером Петром Саганюком очікувала від зустрічі чітких відповідей на запитання: коли, ким і як буде виконуватися зазначене.
Заступник начальника волинської філії «Служби автомобільних доріг» Михайло Антонян запевнив присутніх, що до Великодня на дорогах державного й міжнародного значення, які пролягають через Володимир, передусім на Зимнівській та Устилузькій, буде проведено якісний ямковий ремонт. На початку наступного року після проведення тендеру розпочнеться капремонт траси «Устилуг–Рівне». Розпочинатимуть з Устилуга і ремонтуватимуть відрізок до повороту на Нововолинськ у Володимирі.
Керівник «Аміли» Олена Демчук вибачилася перед громадою Володимира-Волинського за незручності, викликані неякісним ремонтом Ковельської. Серед причин вона назвала поломки, затримки з постачанням матеріалів, несприятливі погодні умови. До кінця осені «Аміла» обіцяла завершити ремонт Ковельської, але обіцянки не дотримала. Тепер фірма обіцяє до кінця березня поновити роботи на Ковельській. Розпочинатиме з ділянки, що межує із залізничним переїздом у військових містечках. Також Олена Демчук пообіцяла зробити повну заміну прокладеного минулого року дорожнього покриття на відрізку від повороту на бульвар Шевченка до перехрестя вулиць Драгоманова – Цинкаловського. Візьметься «Аміла» і за так звані «кармани», робота на яких не була завершена. Усі роботи керівник пообіцяла завершити до 1 травня, причому виконуватиме їх «Аміла» власним коштом, адже йдеться про репутацію фірми.
За виконані роботи підприємство «Аміла» отримало лишень близько 800тис.грн. – 20% від зазначеної в договорі суми. Тож Олена Демчук сподівається, що «Служба автомобільних доріг» їй витрачене відшкодує. Наразі на ремонт Ковельської автодор має тільки близько 200 тисяч гривень.
Після зустрічі з міським головою гості проінспектували Ковельську, визначивши для себе фронт і масштаби робіт, а також побували на Зимнівській та Устилузькій, окремі ділянки яких геть розбиті. Керівник автодору Михайло Антонян пообіцяв зробити там до Великодня ямковий ремонт. Зачепили й тему ремонту дороги Володимир-Волинський – Нововолинськ та будівництва об’їзної, яка пролягатиме із Зимного на Луцьку, до колишнього цукрового заводу. Все це буде, каже Михайло Антонян, утім, ймовірно, не в найближчій перспективі, бо для початку на ці об’єкти, зокрема на об’їзну, треба виготовити проектно-кошторисну документацію. Також необхідно вирішити питання із землями, через які пролягатиме об’їзна. Частина їх належить Зимнівській ОТГ. Втім голова Зимнівської сільради В’ячеслав Католик не проти будівництва об’їзної.
Міла Сергєєва, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі