Обговорення проблем місцевих у соціальних мережах

Соціальні мережі в наш час є невід’ємним елементом щоденного спілкування більшості учасників онлайн-комунікації. Через них звичайні жителі здобувають альтернативні до традиційних медіа факти, коментують їх, тлумачать та поширюють, стаючи, таким чином, співучасниками інформаційного процесу. У масштабах Володимира-Волинського цей механізм має неабиякий вплив на соціальні, культурні, економічні та політичні процеси. Особливу роль соціальні мережі відіграють і в контексті змін у свідомості мешканців нашого міста. Активні володимирчани сукупністю своїх поглядів можуть впливати на цілий інформаційний простір, провокуючи суспільний резонанс і різного роду наслідки.
Вашій увазі представлені публікації жителів міста, які не лишилися осторонь проблем і висловили свої думки відносно їх розв’язання.
Тарас Сватко
І так, дорогі брати і сестри! Є приємна новина :)
Кажуть, обіцяного три роки чекають, але поки минуло лише два і початок, нарешті, вже є :)
В центральній частині міста з’явилось дві парковки!
1) забрали знак «стоянку заборонено» з одного боку вулиці по Князя Василька. Тепер там можна законно паркуватись.
2) Тепер працівники ПТУ, котрі впродовж стількох років порушували ПДР, більше не будуть порушниками.
Знак “В”їзд заборонено” змінили на парковку :)
Такщо, є вільні місця для ваших автівок :)
Чекаємо на подальше втілення в життя нашого плану :)
Початок вже є.
Андрій Дячук
Поки ми святкуємо, Польща хоче нас захопити і іде у наступ. Міцний танк, що стоїть на шляху до Європи і лякає всіх своїм іржавим виглядом, обстрілюють з невідомої зброї!!!! Місце обстрілу показане на фото!!! Глибина, метри півтора!!! Мега моцка зброя!!!
Олена Кандиба
Так значно краще! (З попередніми рекламістами діло не склалося.)
І до історії.
Половину 2016 року ми з Natalya Shandalko брали участь у засіданнях міськради по туристичній привабливості міста, щось обговорювали, писали якісь можливі стратегії розвитку цього напрямку. Навіть грантовий проект написали спільно з Історико - культурним заповідником, но не виграли. А ще, вчили історію нашого Володимира, дотошно, розглядали різні версії подій, дискутували та уточнювали у працівників того ж заповідника.
Особисто для мене, територія валів не просто земля, це святиня історії, яка чекає свого часу, свого визнання. Наше місто має хорошу туристичну перспективу, але має і байдужість людей. У тому році заповідник добре потрудився, встановили кілька історичних щитів біля пам’яток по місту, і біля валів теж є їхній, але він знаходиться біля головного входу, тобто там, за базаром, куди мало хто ходить.
Ми з Наталею не можемо якось суттєво вплинути на розвиток туризму, але принаймні донести історію валів до відвідувачів парку у наших силах.То є наша “наукова робота” - “Історія Городища Володимира очима пересічного, не байдужого мешканця”.
Фото у процесі наклеювання, Андрій Дячук, Yuriy Fedorchuk ще допрацьовують.
Володимир Заєць
Перед Великодніми святами сталась ще одна подія в нашому місті. Без перерізання стрічок і піару спонсорів відкрився дитячий майданчик в районі вул. Зубінського. Створили цей затишний куточок умілі і працьовиті руки батьків: родини Савюк, Токар, Федосейкіни, Нина, Олексюк, Хмелюк, Гавришко, Лавренюк, Баранюк, Пилипюк, Гідзінські та багато інших. Для облаштування дитячого куточка влада міста виділила списані фрагменти демонтованих майданчиків та 4 банки фарби. Хочу подякувати усім, хто долучився до цієї хорошої справи, і побажати їм та їхнім дітям міцного здоров’я.
Дарія Поддубецька
До нас їде одна зірочка, котра також засвітилася в російській тусовці... Депутатам міськради на замітку, а не хочете ось таке рішення прийняти? Сергій Радкевич, Igor Matsyuk, Олег Свідерський, Василь Сусік, Sergiy Barshchevskiy, Віра Сєргєєва, Сергій Коба, Григорий Цаль-Цалко, Максим Климюк, Валерій Олексюк, Володимир Заєць, Nadya Zamriga, Шлейн Павло.
Вважаю: або любиш Україну, або речі і туди, де буде краще! гроші не головне в житті! а світити нижньою білизною перед окупантами - не честь....а сором
п.с. вибачайте кого не долучила.
Ярослава Вознюк
Сьогодні Володимир-Волинська міськрайонна організація ВО “Свобода” прибрала братську могилу Борцям поляглим за Україну. Пофарбували, підштукатурили і висадили приблизно 600 братиків. За квіти дякуємо нашому Зеленому господарству.
Загалом, ми зробили, що могли, але капітальний ремонт там аж проситься, тому перш ніж зводити нові пам’ятники потрібно подбати за старі.
Ігор Мацюк
Ще декілька років тому, кожен мешканець Зимнівської від дитини до старого діда знав: якщо вранці на вулиці скупчення двірників, то в обід побачимо українку-трудівницю з чайником і гарячою смолою, ввечері - полатають ями, а завтра – «має хтось ЇХАТИ» в монастир… Оцей «хтось», малося на увазі «губернатор», «підгуберник», міністр і т.д., і т. п. в супроводі місцевого «бомонду» і ДАІ. Знаходилися «негайні» кошти, підрядники, і для вулиці наставав тимчасовий комфорт. Ну, дійсно, і логічно, не їхати кортежу по ямах))). Враховуючи те, що нинішній слуга народу не б’є поклони в церквах московського патріархату, а дехто з команди, яка живе «по-новому», відвідує храми, які зовсім не церквою називаються, то і Зимненський монастир поступово випав з їхнього «туристичного» маршруту. Тепер на вулиці яма на ямі, і ще раз яма. Як бачимо, справа тут зовсім не в тому на чиєму балансі вулиця стоїть, лежить чи висить, не в коштах, владі і підрядниках. Віра і релігія, виявляється, в Україні теж мають «вплив» на ямковість доріг…))) Чи не так?)))
Андрій Кандиба
І до благоустрою.)))
Ще осінню піднімалася тема відсутності водостоків для відведення води від будинків вздовж нового тротуару по вулиці Ковельській.
Тоді Ярослав Матвійчук виправдався, сказав строки піджимають, треба кошти освоювати і обіцяв, що їх обов’язково доставлять весною. Але тротуар тягнуть і зараз )).
Пройшовся я сьогодні від пошти і до міськради, а водостоки і зараз не кладуть, напевне знову поспішають.
Но діло не в тому, і винен (чи не винен) явно не Ярослав Анатолійович.
Це виявляється у нас такий загальний принцип, такий підхід до благоустрою міста - бо нормального водовідведення я в принципі не побачив, дощові води з дахів будинків тут біжать у більшості випадків під фундамент цих будинків, і це при тому, що ці будинки і так знаходяться в аварійному стані.
Тобто, зверху будинок стягують, бо тріщить, а в цей же час під фундамент лиють воду. Це певне якийсь крутий задум.
П.С. Десь вже мала б бути очисна машина для залишків каналізаційної системи...
Ганна Доскоч
Володимир-Волинська міська рада і далі планує продовжувати співпрацю з КП “Ласка” попри жахливі умови утримання там тварин??? Чи нарешті прислухається до громади і облаштує стерилізаційний центр у нашому місті?!
Ніна Білець
Грубі порушення технології від “АМІЛИ”!
Пів дороги хоч якесь чищення і поливання бітумом, а друга... як Бог дав і “начальниця сказав”- ні чистки, ні поливки. Ями гарантовані. Якість аж... пре.
Анатолій Сорока
Тільки, уявіть з двох міських цвинтарів Володимира було вивезено понад 750 кубів сміття!!! Левова частка у цьому об’ємі саме штучні квіти. І так щороку у спомин про померлих, ми лишаємо цілі ешелони мотлоху для наших нащадків.
Григорій Гороть
Медичні округи на Волині – почалась друга частина. Може бути і третя.
Округи створює місцева влада, але вони мають відповідати постанові КМУ, в якій передбачено, що госпітальний округ обслуговує 120- 200 тисяч жителів, доїзд хворих за 60 хвилин, або з відстані не більше 60 км, центром округу може бути населений пункт, де проживає від 40 тисяч людей.
Якщо Дніпропетровська та Запорізька області мають по 5-ть округів, то вимога створити на Волині 8-м округів виглядає просто смішною. Але, там де замішана політика, нічого смішного не буває. Там де політика, там завжди боротьба інтересів. В даному випадку мова йде в т.ч. і за фінансування з держбюджету.
Однозначно, що тепер Волинська обласна рада трохи спуститься до землі, підійде до даного питання більш реалістично і кількість округів зменшить. Питання, на скільки? Головна інтрига залишається – чи будуть округи в Нововолинську і у Володимирі? Забрати округ з Нововолинська і відкрити його у Володимирі не вийде, та ніхто цього і не вимагає, а створити в двох містах одночасно – не буде відповідати постанові КМУ.
Віталій Харчук
Читаючи коментарі у матеріалі про запланований захід «Майстерня міста 2017», бачу необхідність виділити в окрему тему проблему воронячої колонії у центрі міста. Бо деякі дописувачі розглядають цю тему чисто умоглядно і теоретично, не маючи жодного уявлення про неї. Були озвучені навіть такі, м`яко кажучи, дивні думки про якусь можливу користь від цих колоній і недоречні теоретизування про якусь шкоду для природи внаслідок їх ліквідації. Оскільки захід планується якраз під цим пташиним базаром, пропоную оцінити той захват, який матимуть гості і учасники заходу від його проведення у цьому, традиційному місці, а також шанси на підвищення привабливості нашого міста для туристів, яких планується привабити історичними об’єктами, у т. ч. і мурами капуцинів, після вражень від цього місця. А ревнителям цих колоній пропонується оцінити всю казковість цього місця і креативність своїх ідей, обдумавши їх на протязі години - другої, сидячи на цих лавках. Прошу всіх, хто любить Володимир, поширити цей допис і висловлюватись у коментарях. Бажано предметно і аргументовано, бо йдеться не лише про підготовку до конкретного заходу.
Валентина Борусевич
Сьогодні тато ходив у лікарню аби випасали рецепт на безкоштовні ліки від тиску згідно програми уряду. Хоча я наполягала цього не робити, адже стільки часу купували і ще б купили, а тим більше ліки закордонні. Але ж старша людина подумала що не можуть так дурити хворих людей..... Рецепт виписали, а в аптеці сказали що їм грошей ще ніхто не дав і тому потрібно купувати за власний кошт.
ПРОГРАМА В ДІЇ!!!!! Дякуємо уряду!
Ігор Подзізей
Місто потребує комплексної програми розвитку пасажирських перевезень, особливо в плані вивчення умов ефективного розвитку парку якісного, сучасного муніципального транспорту!
Маршрутки - це не вчорашній, а позавчорашній день!
Реальна робоча група з вивчення роботи маршрутного таксі міста повинна працювати над такою проблемою, а не боротися з очевидними і передбачуваними наслідками.
П.с. тут про Луцьк, але в нас проблеми схожі просто ЗМІ та громадськість веде себе інертніше.. поки що))
Сергій Радкевич
ВОДІЯМ І НЕ ТІЛЬКИ. Багато звернень від громади щоб повернути «стрілку зеленого кольору» на новий світлофор для розвантаження вулиці Ковельської в напрямку вулиць Драгоманова та Цинкаловського.
Я з депутатом Дмитруком безкоштовно можемо повернути табличку на місце.
«Зелена стрілка на білому фоні, яка розташована біля червоного сигналу світлофора, дозволяє рух в напрямку стрілки при будь-якому сигналі світлофора, але, повертаючи в напрямку стрілки, водії повинні дати дорогу іншим учасникам дорожнього руху. Водії, які зайняли крайню праву (ліву) смугу перед світлофором з додатковою намальованою зеленою стрілкою, повинні виконувати правила етики водіння та не повинні створювати заторів у русі для водіїв транспортних засобів, які рухаються позаду та збираються виконати поворот праворуч. Біла табличка зі стрілкою встановлюється для розвантаження транспортних потоків при інтенсивному русі на перехрестях міста.» Кому вона заважала?
Як бачите, проблем у нашому місті вистачає! Але є люди, які готові допомогти вирішити їх. Проте часто влада не бере до уваги альтернативні думки і не звертає уваги на тих, хто міг би посприяти кращому розвитку міста. Натомість усе робиться за «совковими методами» і на перекір загалу.
Ми вирішили не редагувати особливості написання постів авторами аби передати емоції і точність їхньої думки.
Підготував Олексій Біянов

Розділ новин: 

Коментарі