Новий санвузол - ще один крок до комфорту учнів

Школа – це другий дім для учня. Тут діти здобувають знання, розвивають творчі здібності, дорослішають, стають гідними громадянами своєї держави, тому одним з найважливіших пріоритетів у роботі директора та усього трудового колективу навчального закладу є створення комфортних умов для навчання та перебування учнів у школі.
Саме у цьому напрямку працює педагогічний колектив під керівництвом директора Віктора Рупші у ЗОШ І-ІІІ ступенів села Суходоли. І так приємно, що усе заплановане можна реалізувати, тому що поруч є надійні друзі-однодумці, які допомагають у будь-яких починаннях. Такою надійною опорою для шкільної родини села Суходоли став фонд Ігоря Палиці «Тільки разом».
Улітку 2016 року ініціативна група батьківського комітету з допомогою  адміністрації школи підготувала проектно-кошторисну документацію на відновлення санвузлів. Проект було названо «Ватерклозет». А незадовго у школі закипіла робота, адже Фонд погодився виступити партнером у реалізації даного проекту на умовах співфінансування та профінансував частку у розмірі 31460 гривень. Не залишилися осторонь колективної доброї справи і депутати Зарічанської сільської ради під головуванням Ігоря Пальонки. Вони виділили 13660 гривень для виконання ремонтних робіт даного проекту.
Спільними зусиллями небайдужих людей у школі вдалося зробити реконструкцію трьох санітарних кімнат, у яких повністю замінили сантехніку, вклали керамічну плитку, встановили енергозберігаючі вікна та нові двері. Плідна співпраця всіх учасників проекту сприяла значному  покращенню санітарно-гігієнічного стану школи та помітно знизила рівень застудних захворювань серед школярів.
Зараз у школі функціонує три санвузли, два з яких оснащені індивідуальними кабінками. Гігієнічні кімнати відповідають санітарним нормам, взяті до уваги вікові, фізіологічні та ергономічні особливості школярів.
Мрія, яка здавалася недосяжною, стала реальністю. Діти, батьки та працівники школи вдячні фонду «Тільки разом»  та депутатам Зарічанської сільської ради за подарований комфорт.
Ольга Ромась, голова піклувальної ради школи

Розділ новин: 

Коментарі