Новий подих «Правого сектора» на Володимирщині

Аліна Джарига, м.Володимир-Волинський
В умовах, коли боротьба за владу ще до кінця не стала боротьбою за Україну, а зокрема за її відродження, розвиток, самоутвердження у всіх без винятку сферах та за добробут українського народу, з нової сторінки розпочав своє життя «Правий сектор» у Володимирі-Волинському та районі. З 10 грудня це громадське об’єднання очолила приватний підприємець Тамара Лещук, яка до того ж є членом Комітету громадської люстрації, ГО «Майдан Володимирщини» і президії ГО «Підприємці та промисловці Володимира-Волинського».
З перших днів протесту (у 2004 і в 2013 роках) жінка перебувала на Майдані, де переконалася, що кожне добре діло рано чи пізно долає стіну зла.
-Саме Євромайдан оживив віру багатьох волинян у свою країну, а також у те, що єдиною силою, яка може зламати існуючу систему, залишається тільки ГО «Правий сектор». Тому в січні, довго не роздумуючи, разом зі своїми однодумцями стала активно підтримувати думки та віяння цього об’єднання. А через деякий час після революції ближче познайомилася з його представниками, - розповідає Тамара Лещук.
Проте найбільше враження на жінку справила зустріч з керівником добровольчого українського корпусу «Правого сектора» на Волині, «кіборгом», який обороняв донецький аеропорт, ковельчанином Сергієм Дружиновичем. Чоловік шукав небайдужих людей з активною громадянською позицією для створення нового громадського об’єднання. Саме він, а особливо його принципи роботи, й дали поштовх для організації нового «Правого сектора» у Володимирі-Волинському та районі.
-Зважаючи на те, що керівництвом «Правого сектора» було прийнято рішення про припинення повноважень керівника «Правого сектора» Волинської області Павла Данильчука у зв’язку з незадовільною ситуацією в діяльності організації та внутрішнього стану обласного осередку, а тимчасово виконуючим його обов’язки призначено Сергія Дружиновича, громадське об’єднання «Правий сектор» Володимирщини на даний момент тільки створюється. Зареєстрували нас буквально тиждень тому, - роз’яснює новий очільник об’єднання.
Основною метою ГО «Правий сектор» у Володимирі-Волинському є захист законних прав і свобод своїх членів, сприяння соціальному, патріотичному, духовному становленню людини та здійснення нею активної діяльності в громадсько-політичному житті України.
Стосовно головних напрямків діяльності організації у місті та районі Тамара Лещук висловилася так:
-Одним з першочергових завдань є насамперед боротьба з корупцією та контроль за діючою владою, які здійснюватимуться дієвими методами без балаклав та рукоприкладства в рамках, передбачених законом. Не менш важливим є також і національно-патріотичне виховання як самих членів «Правого сектора», так і суспільства, в основному молоді та дітей, а також створення територіальних центрів з військової підготовки населення, облік та люстрація представників організації, створення інформаційних та економічних відділів, співпраця з громадськими об’єднаннями.
Важливо, що основою нещодавно створеного «Правого сектора» стала національно-патріотична організація імені Степана Бандери «Тризуб», до складу якої входить тільки високоосвічена молодь, здатна культивувати українські національні ідеї, готова йти на самопожертву заради своєї Батьківщини, тобто кращі з кращих. Невипадково значний відсоток «тризубівців» воює сьогодні у складі добровольчого українського корпусу «Правий сектор» або інших українських підрозділів проти московських агресорів, зайнявши позиції на стратегічно важливих відтинках фронту.
«Як не я – то хто? Як не тепер – то коли? Як потрібно – то можливо!» - так звучить ключовий принцип діяльності володимир-волинського «Правого сектора», який орієнтується саме на таких «тризубівців».
Усіх тих, кого тривожать болі України, кому небайдужі доля рідного краю та порядки у ньому, сильних тілом та духом осіб, готових відновлювати рідну країну, немов фенікси, з попелу знову і знову, ми із задоволенням чекаємо в центральному офісі ГО «Правий сектор» у Володимирі-Волинському за адресою: м.Володимир-Волинський, вул.Данила Галицького, 24 з 22 грудня з 10 до 12 год.

Розділ новин: 

Коментарі