Новини освіти Зарічанської громади

-роутер і 4 адаптери, що дозволило 10 грудня під’єднати всі класи до Інтернету.
12 грудня учениця 9 класу Ласківської школи Юлія Тимошенко посіла І місце серед дівчат, а учень 7 класу ЗОШ І-ІІІ с.Суходоли Владислав Стрельніков - ІІ місце серед хлопців в олімпіаді з трудового навчання серед учнів загальноосвітніх шкіл Володимир-Волинського району.
13 грудня представники Володимир-Волинської філії центру зайнятості провели зі старшокласниками опорного закладу «ЗОШ с.Суходлоли» заняття про вибір професії, обговорили актуальні професії, запросивши школярів узяти участь у тестуванні на онлайн-платформі «Моя професія», яке допоможе їм знайти себе у майбутньому.
З метою забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов праці в шкільному харчоблоці за підтримки за сприяння сільради для опорного закладу було придбано дві двосекційні мийні ванни. Найближчим часом там планують докупити сантехніку і здійснити її монтаж.
14 грудня у опорному закладі відбулася першість району з баскетболу серед дівчат. Перемогу здобула команда школи с.Суходоли (тренер В.А. Борис).
А у вівторок учні 5 класу на завершення вивчення розділу «Всесвіт» на уроці природознавства, який провела вчитель Галина Аверкієва, підготували творчо-навчальний проект «Наш дім - Сонячна система». У рамках проекту учні опрацювали багато додаткової літератури, намалювали малюнки та змайстрували моделі космічних апаратів. Звіт учнівських груп був дуже різноплановим та вражав креативністю.
Валентина Савчук, Зарічанська сільрада

Розділ новин: 

Коментарі