Нововолинський коледж відсвяткував своє 60-річчя

8 червня відзначили 60-річчя від дня створення Нововолинського електромеханічного коледжу. З нагоди ювілейної дати до навчального закладу завітало чимало гостей.
З історії колледжу відомо, що він заснований у 1958 році як Нововолинський гірничо-будівельний технікум. Адже тоді місто потребувало спеціалістів саме цієї галузі.
Зараз же у коледжі проводиться підготовка молодших спеціалістів за такими спеціальностями як економіка підприємства, технічне обслуговування та ремонт устаткування підприємств машинобудування, монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд, обслуговування комп’ютерних систем і мереж, ремонт електропобутової техніки.
Нещодавно у коледжі обрали нового директора. Ним став Олександр Танасієнко. Він розповів, що зараз у НЕМК очікують Закон про фахову передвищу освіту і прагнуть зберегти свою незалежність.
Загалом за період існування навчальний заклад підготував 20 тис. випускників, що працюють на підприємствах різних галузей. Студенти щорічно виборюють призові місця в олімпіадах, конкурсах. У коледжу є 4 навчальні корпуси, навчально-виробничі майстерні, лабораторії. На території коледжу є безкоштовний доступ до мережі Інтернет.
Тут за шістдесят років здобували і здобувають освіту цілими династіями.
На свято були запрошені випускники усіх років. Серед них є і відомі люди серед місцевих жителів і володимирчан: депутати, керівники інших навчальних закладів, самі ж викладачі, підприємці та банкіри. Під час дійства були вручені подяки викладачам коледжу за їхню сумлінну і велику працю. Також усіх привітав голова міської ради Нововолинська Віктор Сапожніков. Окрім цього на свято завітали директор Ковельського промислово-економічного коледжу Тетяна Селівончик і директор Володимир-Волинського педагогічного коледжу ім. А.Кримського Микола Савельєв, які подарували колегам картину.
Випускники також приєдналися до привітань. Цілими групами підіймаючись на сцену, дякували своїм викладачам за щасливі роки навчання. А випускниця коледжу і співачка із Володимира-Волинського Ірина Рижкова подарувала усім присутнім пісню.
Також свято мало і благодійний характер. Студенти навчального закладу приготували смачні солодощі, аби зібрати кошти на лікування для своєї маленької землячки.
Олексій Біянов, м. Нововолинськ

Розділ новин: 

Коментарі