Нововолинську спецшколу планують віддати місту

Публікації

Нововолинську спецшколу планують віддати місту
Нововолинську спецшколу планують віддати місту

Шість років тому Нововолинську спеціальну школу (№ 9), в якій навчаються дітки з особливими освітніми потребами, передали обласній раді. Ймовірно, що цього року заклад передадуть міській раді.
Про це стало відомо під час засідання постійної комісії Волинської облради з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку.
Начальниця управління освіти і науки обласної державної адміністрації Людмила Плахотна нагадала: спецшколу передали на баланс облради у 2014 році. Тоді Нововолинська міська рада принципово не хотіла забирати заклад і грозилася закрити у разі прийняття на свій балас.
Наразі чинний міський голова не проти прийняти заклад на баланс міста, тим паче, що коштів з місцевого бюджету він потребує невеликих: з майже 18 мільйонів гривень, потрібних на утримання спецшколи, з обласного бюджету йде лише 760 тисяч гривень. Решта суми – освітня субвенція (13 млн) та дотація (4 млн).
Передати цей заклад місту логічно ще й тому, що більшість дітей, які там навчаються, – місцеві.
Зі слів Людмили Плахотної, нинішній стан школи не можна порівняти з тим, яким був заклад на момент прийняття. За шість років школу відремонтували, утеплили, облагородили територію. Тож місто отримає заклад, який не потребує великих додаткових витрат.
Передати заклад можуть з 1 вересня, аби не переривати освітній процес.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: