Нововолинець Денис Грищук – у фіналі Нацвідбору у дитяче Євробачення

Нововолинець Денис Грищук – у фіналі Нацвідбору у дитяче Євробачення
Нововолинець Денис Грищук – у фіналі Нацвідбору у дитяче Євробачення

У мобільному додатку Дія стартувало голосування за переможця фіналу Нацвідбору на Дитяче Євробачення-2023. Серед номінантів  – нововолинець Денис Грищук.
Про це повідомляє Район.Іваничі.
Нагадаємо, на Євробачення юний вокаліст хотів потрапити ще 2022 року, але розпочалося повномасштабне вторгнення. Пісня, яку написали для Дениса, мала дуже веселий посил, тому вирішили її не подавати.
Цьогоріч конкурс відбувся за новими, спрощеними правилами. Зокрема, учасникам не обов’язково мати авторську пісню, достатньо було записати кавер, тому і вирішили ризикнути.
13 липня оголосили імена десяти юних вокалістів, які увійшли до лонглиста Національного відбору, серед них був і Денис. 24 липня стало відомо, що нововолинець потрапив і у п‘ятірку та буде змагатися у фіналі.
29 вересня у мобільному додатку Дія стартувало голосування за переможця фіналу Нацвідбору на Дитяче Євробачення-2023.  Денис Грищук з піснею «Dance» під номером чотири.
Опитування триватиме з 10:00 29 вересня до 10:00 1 жовтня.
Голосування пройде онлайн у два етапи:

  • Перший етап голосування вже триває: опитування відкрилося в застосунку Дія за два дні до фіналу відбору. 
  • Другий етап онлайн-голосування відбудеться під час трансляції фіналу Національного відбору: опитування відкриється в застосунку Дія 1 жовтня. 

Взяти участь в опитуванні можуть всі охочі віком від 14 років. Для цього потрібно зайти в застосунок Дія, в розділі «Послуги» обрати «Опитування» та віддати свій голос за одного з кандидатів.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: