Нововолинці вшанували пам’ять мільйонів співвітчизників

25-го листопада, у День пам’яті жертв Голодоморів, день глибокої скорботи і туги за мільйонами обірваних життів, у міському Палаці культури міста гірників відбулася тематична година «Чорна сповідь моєї Вкраїни». Нововолинці зібралися тут, аби віддати данину пам’яті мільйонам синів і дочок України, які загинули у страшні роки Голодомору.
-Голодомор торкнувся багатьох українських родин, бо майже кожен втратив частку свого коріння, - наголосив перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський. – Наш народ сильний духом. Наперекір усьому він вистояв і вижив. Україну не поставили на коліна і не зламали. Розбудовуючи власну державу, маємо пам’ятати тих, хто став жертвами Голодоморів.
Працівники осередку культури підготували зворушливу тематичну композицію. У фойє установи запалили лампадки. У кожного в руках горіла свічка пам’яті про тих, для кого Голодомор став дорогою в небуття. Всі учасники заходу долучилися до загальнонаціональної хвилини мовчання. Впродовж дня над приміщеннями установ були приспущені державні прапори з траурними стрічками.
Валентина Савчук, м. Нововолинськ

Розділ новин: 

Коментарі