Нововолинці підтримали наших Захисників

Нововолинці підтримали наших Захисників
Нововолинці підтримали наших Захисників

Завершилася чергова волонтерська поїздка в зону бойових дій. Її здійснив капелан ради церков «Скинія» Павло Гаврилюк. За підтримки міського голови Бориса Карпуса, місцевих підприємців, волонтерів із «Нововолинськ. Укриття», логістичного центру «Нововолинськ. HELP» і небайдужих мешканців, удалося передати військовим важливу допомогу. Про це інформують на сайті громади.
Спільними зусиллями зібрали кошти і придбали автомобіль для потреб захисників. Він також був доставлений і вже використовується.
Окрім амуніції, військові отримали літній одяг і взуття, тепловізор, повербанки та ліхтарики, розетки й подовжувачі, засоби гігієни та багато різних смаколиків.
Сьогодні ми воюємо з ворогом, який переважає нас у кількості солдатів і техніці. Але він не розраховував, що йому доведеться протистояти всьому українському народові. Кожному громадянину, який на своєму місці робить величезні справи заради нашої Перемоги.
Святе Письмо каже: усі, хто взяв меч, від меча загинуть. Капелан Павло Гаврилюк у кожній своїй поїздці знаходить час для духовної підтримки військових через Слово Боже:
– Дуже важливо у важкі часи відкрити свої серця для молитви до Господа, – розповідає Павло Гаврилюк, – бо в Біблії пише: «Душа наша надію складає на Господа, Він – наша поміч і щит наш». (Пс. 33:20)
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: