Нова кредитна спілка не повертатиме борги, зроблені старою тезкою

Кредитна спілка «Самопоміч» з історії Володимира-Волинського пішла у 2002 році. Залишила по собі ганебну пам’ять, понад чотириста обдурених вкладників, а собі – привласнені засновником Борисовим близько мільйона чужих гривень. Кримінальна справа досі не закрита, пан Борисов перебуває в розшуку, а навесні в місті відкрилася нова кредитна спілка, і знову «Самопоміч».
Колишнім вкладникам першої «Самопомочі» невідомо, чи оця нова спілка є правонаступником попередньої, не знають вони, що сталося з «борисовською» - її ліквідовано чи призупинено діяльність. Саме назва пробудила серед них віру у повернення власних збережень, яка давно заснула міцним сном безнадійної втрати. І люди пішли в нову спілку із старою назвою, вимагаючи повернути їм те, що безпечно довірили шахраю п’ятнадцять років тому. Щодня таких у кабінеті Тетяни Омельченко дедалі більше. Тому вона, як директор Володимир-Волинської філії, на сторінках газети роз’яснює мешканцям міста: «Кредитна спілка «Самопоміч» з головним офісом у Бродах та шістнадцятьма філіями у Західній Україні свою фінансову діяльність почала у 1998 році. Ми були першими, працювали у Львівській, Рівненській, Волинській областях. Шахрайська «Самопоміч» діяла тільки у Володимирі-Волинському, де й була заснована. Тим більше, власник спілки свою роботу спрямовував на залучення якомога більше депозитів, обіцяючи натомість неймовірно великі відсотк. До речі, ця деталь і мала б насторожити вкладників: казкові дивіденди завжди слугують попередженням про намір обдурити вкладника».
Нова кредитна спілка «Самопоміч» з хорошими рекомендаціями на українському ринку фінансів, навпаки, зацікавлена саме у видачі кредитів. Готівку протягом двадцяти хвилин тут може отримати будь-хто офіційно працевлаштований або пенсіонер до 65 років. З хорошою кредитною історією сюди по гроші можна звертатися кілька разів. «Єдина проблема, - зітхає директор Тетяна, - про нас поки що мало знають у селах району».
Кристина Павлюк,м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі