Ноу-хау з благоустрою: не поламайте ноги!

Невеличка земельна ділянка між стадіоном «Олімп» і будівлею, де знаходиться редакція газети «Слово правди», вже давно стала «притчею во язицех», бо той безлад, що там відбувається, дістав усіх, хто ходить цією дорогою. А це учні ЗОШ №2, юні спортсмени – вихованці ДЮСШ, студенти педколеджу, і працюючі, і пенсіонери, і мами з маленькими дітьми на візочках. Словом, людей, які поспішають у справах, вистачає, особливо у години пік.
До недавнього часу пройти там ще можна було у суху погоду чи в мороз. А цієї весни, як тільки розтанув сніг, «гадючник» сягнув апогею. Справа в тім, що в орендованому приміщенні на першому поверсі зазначеного будинку якісь ділки з-під поли незаконно торгують сигаретами (чому це допускають правоохоронці – питання риторичне). І хоча на дверях «точки» немає жодної вивіски, бізнес процвітає. Туди, як мухи на мед, злітаються наші мирні контрабандисти, точніше – з’їжджаються на крутих авто. Роз’їздили територію так, що самі ледь не потонули у багнюці.
Потім несподівано для всіх завезли якісь будівельні відходи, щебінь і нібито стали ремонтувати дорогу. Камінці розрівняли, а частину ділянки, на якій хаотично розкидали великі шматки битої цегли, так і залишили. Для літніх людей це стало справжньою смугою перешкод. Старша жіночка скаржилася, що перечепилася, впала і покалічила ногу. Дякувати Богові, не зламала.
Подейкують, нещодавно проблемна ділянка дороги із комунальної перекочувала у приватну власність. Тож на додаток нависла можливість чергової неприємності, адже новий власник може взагалі перекрити дорогу. На жаль, неподалік подібний прецедент стався із благословення місцевої влади. Люди й досі згадують про це «мудре» рішення «незлим-тихим словом».
Залишається лише сподіватися, що цього разу такого не допустять. Інакше пішоходам, замість дістатися кудись навпростець, доведеться обходити цілу вулицю!
Анна Коваль, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі