«Ніколи не здаватись» – за таким принципом живе обдарована особистість Ольга Костюк

«Талановита людина – талановита у всьому» - цей вислів влучно характеризує наполегливу, старанну і цілеспрямовану дівчину, яка родом з Устилуга. Ми зустрілися з Ольгою на її робочому місці. У вправності та вмінні робити красивими жителів міста дівчина може позмагатися з будь-ким. Перукарство не єдине захоплення Ольги. Її способи проведення вільного часу досить різносторонні, проте дівчина встигає все.
-Розкажи про себе.
-Навчалася у школі в Устилузі до 6 класу, потім перейшла у Володимир-Волинську гімназію ім. О.Цинкаловського. Після її закінчення вступила до Луцького училища на перукаря.
-Чому саме на перукаря?
-Я цього не планувала, так склались обставини. З часом зрозуміла, що стригти мені подобається, і тому почала розвиватись у цьому напрямку. Зараз працюю перукарем у Володимирі-Волинському.
-Яке маєш захоплення?
-У мене чимало захоплень, проте найбільше я люблю в’язання.
-Завдяки кому почала ним займатися?
-Навіть не пам’ятаю, тому що це сталося, коли мені виповнилося п’ять років. Напевно, мені було нудно, і тому моя прабабуся вирішила навчити мене в’язати. З того часу я і полюбила цю справу.
-Що найбільше подобається виготовляти?
-Найчастіше я в’яжу кофтинки, шарфи і шапки. Маю їх у своїй колекції дуже багато.
-Чи легко знаходиш час для в’язання?
-Для улюбленої справи легко знаходити час, незважаючи на щільний графік. Як тільки є вільна годинка, то присвячую її в’язанню.
-В’яжеш на замовлення?
-Замовлень у мене немає, я в’яжу для себе, для рідних та друзів. Але якщо хтось хотів би щось у мене замовити, то я б з радістю погодилась.
-Що ти відчуваєш під час процесу в’язання?
-В’язання мене заспокоює. Під час самого процесу фантазую, придумую дизайн нових речей. А також морально відпочиваю
-Я знаю, що ти частенько виступаєш у ролі моделі. Як почала цим займатися? Хто продумує образи для фотосесій, допомагає у втіленні ідей?
-У ролі моделі я вже виступаю близько двох років. Познайомилася з фотографом Оленою Лиходій, вона і запропонувала мені працювати разом з нею. Втілюю в життя її ідеї. Багато деталей придумуємо разом з Оленою. Також нам допомагають Наталія Бурцан та Аня Вощинчук, вони роблять макіяж та зачіски.
-Яка фотосесія найбільше запам’яталася, сподобалася?
-Усі фотосесії дуже люблю і пам’ятаю, бо кожна з них потребує багато сил і старання. Найбільше запам’яталась фотосесія в ролі інопланетянки, а точніше сама підготовка до неї. Я була з дуже специфічним яскравим макіяжем. Мені довелось їхати в автобусі до Нововолинська, тому, звичайно, багато людей звертали на мене увагу.
-Чи легко працювати у ролі моделі?
-Працювати нелегко, часто доводиться робити це в екстремальних умовах: у ванні з фарбованою водою, у лісі, в саду у холодну погоду та під пекучим сонцем. Але коли бачиш вдалі кадри, то розумієш, що це зроблено недаремно.
-Якою була «найбожевільніша» ідея фотосесії?
-Найбожевільніша ідея – це фотосесія у ролі русалки. Був яскравий і цікавий макіяж. І фото вийшли дуже гарні, казкові.
-Як поєднуєш три такі непоєднувані захоплення?
-Я навіть не задумувалась, як я їх поєдную. Просто роблю те, що приносить мені задоволення. Якщо якась справа подобається, то на неї завжди знаходиться час.
-«Талановита людина - талановита у всьому» - цей вислів про тебе?
-Я думаю, що цей вислів не тільки про мене. Кожна людина у чомусь талановита. Просто не всі розвивають свій талант.
-Чим плануєш займатися у майбутньому? Не хочеш стати професійною моделлю?
-У майбутньому планую займатись тим самим, що і зараз. Але невідомо, як усе складеться. Думки стати моделлю були. Можливо, з часом я доб’юсь і цього.
-Що можеш побажати людям, які ще досі шукають себе або вважають, що у них немає ніяких талантів чи нічого особливого?
-Бажаю не здаватись, з першого разу ніколи нічого не виходить. Якщо вам подобається якась справа, то треба займатися нею і вдосконалювати свої вміння.
Юлія Оберук, м.Устилуг

Розділ новин: 

Коментарі