Уже другий рік у Нововолинську триває дискусія щодо передачі колишнього дитсадка, який тепер займає місцева прокуратура. А замість того, щоб чітко встановити законність, Генпрокуратура займається формальними відписками.
Як запевняє перший заступник міського голови Андрій Сторонський, міська рада неодноразово зверталася у Генпрокуратуру із проханням вирішити це питання, адже на сьогодні у прокуратурі працює всього п’ять працівників, частина приміщень використовується як службове житло. У той же час в деяких дитсадках групи переповнені настільки, що прийом дітей обмежений навіть для учасників АТО. І днями на адресу міської ради надійшла відповідь Генпрокуратури, де зазначено: «Повідомляємо, що на даний час будівля, яку займає прокуратура Волинської області, використовується за призначенням. Відповідно до Закону «Про передачу об’єктів державної та комунальної власності», у власність громади передаються виключно об’єкти, зазначені у ч.1 ст.7 Закону. А вказане Вами майно зареєстроване за органами прокуратури як адмінбудівля, тому не входить до цього переліку. Крім того, законодавством передбачено безоплатну передачу об’єктів з державної у комунальну власність за умови, що вони не менше двох разів пропонувалися до продажу Фондом держмайна, але не були реалізовані. З огляду на вищевикладене, питання щодо передачі будівлі, розміщеної на вул.Маяковського, 19, у комунальну власність не може бути вирішено. Але п.2 ст.7 названого Закону передбачено процедуру передачі об’єктів державної та комунальної власності шляхом обміну при умові, що запропоноване для обміну комунальне майно буде рівноцінне державному».
Зовсім іншу відповідь на своє звернення до відомства отримав народний депутат Ігор Гузь. Йому Генпрокуратура офіційно повідомила, що не заперечує проти передачі згаданої адмінбудівлі у власність громади міста за умови, що там знову буде дитсадок. Виникає питання: чого ще чекати українцям від представників закону, які суперечать самі собі?
Валентина Савчук, м. Нововолинськ
Коментарі