Нещасний випадок чи вбивство?..

У суботу 20 січня в Нововолинську поховали матір двох малолітніх дітей – семи і трьох років, 30-річну жительку міста Людмилу Б. Жінку в четвер увечері знайшли мертвою в під’їзді будинку. Вона була роздягнена і дуже побита. На ній не було ні потертої шуби, ні срібних сережок. Не виявилося й старенького мобільника, який жінка, за словами рідних, постійно носила з собою. Проте версію про пограбування родичі відкидають, оскільки в Людмили не було нічого, на що б могли спокуситися грабіжники.
Як розповідає подруга матері покійної, яка була на похороні, родичі вважають, що жінку вбив її нинішній чоловік, за якого вона вийшла заміж рік тому. А потім, усвідомивши, що накоїв, він, мовляв, аби приховати злочин, витяг її у під’їзд. Підставою для такої підозри у рідних стало те, що загибла не вирізнялася зразковою поведінкою, тож і раніше (до офіційного заміжжя вони два роки жили в цивільному шлюбі) між подружжям неодноразово виникали конфлікти і бійки. Під час однієї з них чоловік побив жінку так, що у неї був зламаний ніс, вивих щелепи і численні синці. А іншого разу він завдав їй удару ножем. Рана на потилиці, великий синець під оком і синє обличчя й цього разу наштовхують матір покійної та інших родичів на думку, що смерть Людмили настала не від нещасного випадку.
Проте в поліції таке припущення спростовують. За словами начальника міськвідділу Віктора Пикалюка, смерть жінки настала в результаті падіння і удару головою об сходи.
-У нас є висновок судово-медичної експертизи. Скоріш за все, коли загибла спускалася сходами, їй стало погано і вона впала, вдарившись головою. А мені вже два дні не дають спокою ваші колеги, розпитуючи про цей випадок, в соцмережах понаписували… Немає тут ніякого вбивства, - роздратовано заявив керівник поліції.
«Ми допускаємо, що рана на потилиці в Людмили могла бути від удару головою об сходи, але чому ж тоді в неї підбите око і все обличчя синє?» – сумніваються люди, які бачили жінку в труні.
До речі, жодного слова про цей випадок у соцмережах немає.
Ксеня Лучко, м. Нововолинськ

Розділ новин: 

Коментарі