«Не продавай свій голос – отримай більше після виборів»Тетяна Корнійчук, м.Володимир-Волинський

Уже цієї неділі громадяни України підуть на виборчі дільниці, щоб зробити свій вибір. Підтримати того кандидата і політичну партію, яким вірять та на яких покладають надії на краще майбутнє. Сторінки газет, рекламні ролики на телебаченні та в Інтернеті, білборди й агітки, що розкладають у поштові скриньки та роздають на вулицях міст і сіл, закликають зробити вибір на користь того чи іншого кандидата. У перевантаженому політичною рекламою інформаційному просторі людині, не надто заглибленій у політику, легко розгубитися, а значить важко зробити правильний вибір. Щоб допомогти розібратися у вирі політичної інформації, триває Всеукраїнська інформаційна кампанія «Чесні вибори», організатори якої надають практичні поради, як уникнути неправильного вибору.
Вісімнадцятого жовтня у лекційному залі Володимир-Волинського районного будинку культури у рамках кампанії відбувся круглий стіл «Чесні парламентські вибори – 2014».
Учасники круглого столу жваво обговорювали проблеми, які виникають під час проведення виборів. Однією з таких (всупереч тому, що агітація за кандидатів проводиться дуже широко) є низька поінформованість виборців. Люди втомилися від політики, вони відмахуються від агітаційних матеріалів і часто просто ігнорують їх. Знаючи так би мовити «обличчя партії», люди згодні проголосувати просто за нього, не вникаючи у позитивні та негативні риси політичної діяльності партії.
Однією з причин, що заважає проходити виборам чесно, є підкуп виборців. Ні для кого, мабуть, не секрет, що деякі кандидати активізуються саме під час передвиборчої кампанії, надаючи матеріальну допомогу. Як тільки вибори відбуваються, усе закінчується. Люди вкотре вірять своїм «благодійникам» і дають їм можливість себе обманювати. Суть цієї проблеми, як зауважили під час круглого столу, є глибокою і сягає економічного становища пересічних жителів країни. Звісно ж, бабусі з мізерною пенсією не зайвими будуть ні кілограм гречки, ні тим більше відремонтований паркан. Справа в іншому: така ціна за майбутнє. Людям здається правильнішим проголосувати за того, хто дав хоч кілька гривень, ніж за того, хто поки що нічого не дав. Гасло ж Всеукраїнської кампанії: «Не продавай свій голос – отримай більше після виборів». Активні учасники заходу наголошували на тому, що, тільки зробивши чесний вибір, відкинувши «солодкі обіцянки» та «подарунки», ми матимемо шанс обрати чесних, незаплямованих депутатів у Верховну Раду, а значить такий парламент, який зможе дати нам незрівнянно більше – достойне майбутнє.
Кожен повинен розуміти свою особисту відповідальність у виборі майбутнього. Не можна зневірятися і навіть допускати думки про те, що один голос нічого не вартий.
Практичні поради
Як обрати найкращого
-Не продавайте свій голос за продуктовий набір чи кількасот гривень – ви отримаєте набагато більше після виборів, коли за вашої допомоги до влади прийдуть ефективні та відповідальні політики.
-Не купуйтеся на солодкі обіцянки – робіть свій вибір виважено!
-Будьте активним виборцем – дізнайтеся більше про кандидата, якому ви готові віддати свій голос. Де він працює? Для чого йде у депутати? Що він уже зробив?
-Дізнайтеся, чи не голосував ваш кандидат і його партія за диктаторські закони 16 січня.
-Дізнайтеся, чи не причетний ваш кандидат до корупційних скандалів або рейдерських захоплень. Такі люди йдуть до влади не для того, щоб відстоювати наші інтереси, а для чергових крадіжок.

Розділ новин: 

Коментарі